У «СІТІ» – сезон «гарячих» цін

Розпродажі, знижки, сейли… Сьогодні ці поняття стали невід’ємною частиною життя кожного. Саме тому в «СІТІ» знижки в самому розпалі! На весь асортимент!

38678752_232046567450136_5568539809250541568_n
Модель: Олена РИНКА. Фотограф: Катерина ТКАЧУК.

Попри велику популярність розпродажів за кордоном, українці досі ставляться до них із певною недовірою. Тож розвіяти два основних стереотипи, що заважають повноцінно займатись улюбленою жіночою справою – шопінгом, нам допоможе продавець магазину «СІТІ» Оксана Тутука.

На сейли потрапляють лише речі, які вже не в тренді. «Це абсолютна неправда. Зазвичай під категорію товарів зі знижкою потрапляє весь асортимент магазину. Серед них є різні речі: деякі тільки-но входять у моду, інші – на піку популярності, звичайно, є й ті, сезон яких уже закінчується. На сейлах можна знайти хороший одяг», – пояснює пані Оксана.

Купувати речі на розпродажах не престижно. «Навпаки. У давнину ціну знижували тільки для особливих і заможних клієнтів. Це був своєрідний комплімент покупцеві. Сьогодні ми діємо на випередження і робимо цілі сезони знижок, як зараз у «СІТІ», щоб зробити приємне клієнтам, показати, наскільки їх цінуємо», – наголошує продавець.

Остаточно зруйнувати всі стереотипи щодо розпродажів можна, заглянувши в магазин «СІТІ» та ознайомившись із асортиментом товарів, знижки на які досягають до 50%! Магазин «СІТІ» – і ви гарно одіті!

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz