«Англійська Хелен Дорон» створена для дітей

Студія «Англійська Хелен Дорон» у Сарнах на вулиці Варшавській, 4а навчає дітей і підлітків від трьох місяців до 19 років англійській мові з 2013 року. Окрім того, є і студія  Lego-конструювання на основі конструкторів серії «Education», що обов’язково до вивчення в європейських загальноосвітніх школах.

«Наші заняття націлені на всебічний розвиток дитини, – розповідає Наталія Никончук, керівниця студії, яка й заснувала її в місті. – Хочемо прищепити діткам любов до англійської мови, допомогти їм знайти віру в себе та свої сили, подолати мовний бар’єр. Записавши дитину в студію «Англійська Хелен Дорон», дасте їй прекрасну можливість це зробити.

Ми оточуємо малечу увагою, тож батьки можуть бути впевненими, що їхній син чи донька отримуватимуть радість від самого процесу навчання. Адже пропонуємо заняття, на яких дитина не тільки вчиться спілкуватися англійською, а й знайде нових друзів, стане відкритою та комунікабельною, дізнається дивовижні речі про навколишній світ і просто приєднається до цікавої та корисної гри.

хелен4Цей метод вивчення англійської мови для дітей визнаний і схвалений у всьому світі, зокрема сьогодні працює понад 900 навчальних центрів Хелен Дорон із комфортними умовами, якісним навчанням і високим рівнем сервісу. Ми ж – частина міжнародної компанії  з 30-річним досвідом успішного навчання понад трьох мільйонів дітей у 36 країнах світу, тому пропонуємо міжнародні стандарти вивчення мови. Крім того, система вивчення англійської за методикою Хелен Дорон запатентована і не має аналогів в Україні».

Запитання в студії починаються зі слів, окремих фраз, пісень, римованих віршиків, які супроводжують візуально: за допомогою картинок, мультфільмів, іграшок. Саме так опановуємо рідну мову й так само дитина має розпочати вивчати англійську. Адаптація до англомовного середовища відбувається завдяки постійному спілкуванню англійською під час заняття, внаслідок чого дітям із часом стає легше говорити. Вони проходять в ігровій формі й дитина підсвідомо у цей час засвоює щонайменше 10 нових слів і фраз.

Учителі студії – це  сім’я, яка кожен день зустрічає кожного, хто сюди завітає, з посмішкою. Вони є фахівцями в освітній галузі і з радістю діляться знаннями. Окрім високих професійних якостей, уміють і люблять працювати з дітьми. Педагоги студії «Англійська Хелен Дорон» у Сарнах обов’язково проходять спеціалізований міжнародний тренінг. А кожен урок – маленька вистава, де є місце для пісень та ігор, де учні – не просто глядачі, а повноправні учасники процесу. І, що не дивно для уроків іноземної мови, вчителі не просто вчать, а й розвивають математичні, художні та музичні здібності дітей. Потрібно відзначити, що педагоги самі готують більшість матеріалів для уроків, що вимагає неабиякої креативності та майстерності.

Навчальні матеріали (підручники, CD), якими забезпечують кожного учня, яскраві, інформативні, цікаві. Діти із задоволенням працюють із ними. Однак дуже важливо, аби вони продовжували слухати записи й удома. І не тільки записи, є ціла низка додатків в Інтернеті до курсу, що вивчають, які можна завантажити на гаджети й далі перебувати в англомовному середовищі. Малеча може грати в ігри, що дуже любить, складати різноманітні пазли, розмальовувати. Тоді результати «унікальної методики Helen Doron» будуть відчутні вже після двох-трьох занять – дитина починає говорити англійською.хелен3

Просторі та світлі класи, якісні навчальні матеріали, приємна дружня атмосфера – усе це сприяє приємному й цікавому процесу вивчення англійської мови. Тут завжди затишно та комфортно. Найголовніше для вчителів – дарувати радість і позитивну енергію кожному вихованцю. Вони постійно працюють над собою й докладають усіх зусиль для того, щоб відвідування студії «Англійська Хелен Дорон» і для діток, і для їхніх батьків було святом.

 

Для успішного навчання в школі

А знаєте, що дає відвідування студії змалечку, іншими словами, рання англійська? Унікальну можливість вивчати англійську мову природнім шляхом – через ігри, забавки, співи, танці, малювання, що в комплексі створює позитивне й наповнене веселощами середовище. І кажу це не тільки як журналіст чи сторонній спостерігач, а як фахівець зі стажем у цій галузі. Ексклюзивні методичні матеріали, розроблені експертами, надихають своїми піснями, музикою, рухливими та розвиваючими іграми, а також багатьма іншими спеціальними видами діяльності.

Саме природний спосіб навчання пробуджує величезний інтерес у набутті нових навичок. Адже в студії не завчають (не зазубрюють) англійські слова, а надихають дитину на пізнання англійською. Акцентують увагу на деталях: діти вчаться граматично то лексично правильно вимовляти англійські слова. А виховання природного бажання навчатися завдяки позитивному настрою і підтримці з боку викладача формує в дитини відчуття власної гідності й підвищує її самооцінку.

Наталія Никончук робить великий власний внесок у навчання дітей. До кожного малюка ставиться, як до рідного, проявляє повагу, любов і турботу, для кожного знайде тепле слово й хорошу пораду. І це не дивно, адже втретє сама стала мамою, вже багатодітною. Її малюку зараз лише два місяці, отож дуже скоро він почне вивчати з мамусею та старшими сестричкою і братом англійську в студії «Англійська Хелен Дорон».

У дошкільнят і школярів молодших класів, які тільки починають вивчення іноземної мови, дуже
важливо викликати інтерес до неї. Інноваційна методика Хелен Дорон дозволяє дітям вчитися говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати й писати. Щодо привілеїв для дітей старшого віку, з яких цьогоріч сформують три групи, то уроки містять спеціальну підготовку для здачі міжнародних мовних іспитів, що дуже важливо.

хеленНавчальні програми для школярів відповідають рівням pre-A1, A1 Загальноєвропейських
рекомендацій із мовної освіти (CEFR) та Young Learners Сambridge English (YLE:Starters, YLE:Movers) і розвивають навички спілкування з урахуванням віку й інтересів школярів (за допомогою історій, діалогів, командних завдань, міні-постанов, монологічного мовлення, римування, фонетичних ігор), читання, письма,

сприйняття мови на слух (аудіювання). До речі, вперше у 2018 році сертифікаційна робота учасника ЗНО містила частину «Розуміння мови на слух (аудіювання)».

«Англійська Хелен Дорон» не тільки навчає мови, але й дає дітям відчуття впевненості, розвиває самостійність і творчі здібності, критичне мислення і здатність ставити цілі та досягати їх. Адже саме ці якості важливі для успішного навчання в школі та в майбутньому соціальному житті.

 

Кожна дитина – переможець!

Robot Play Pond – це студія проектування та програмування роботів. Метод навчання включає проекти, які наочно демонструють учням принципи роботи різних механізмів, фізичних законів або природних явищ. Це хороший спосіб навчити дітей любити такі складні, на перший погляд, науки. Щастя, що в такому маленькому місті Сарни є така студія для навчання дітей, кажуть батьки, чиї діти її відвідують.
хелен2Минулого четверга побувала на одному з таких занять, куди діти приходять і під час літніх канікул. Граючись, із деталей конструктора Lego складають різні фігури. В день мого візиту вели мову про те, чи треба боятися собак і як потрібно поводитися з ними та доглядати їх. Тож відповідно складали й фігурки собак. Згодом самі запрограмували кожну на певні дії, які виконували сконструйовані тварини. Одно слово, діти експериментують і досліджують у процесі отримання та засвоєння знань, навчаються аналізувати проблеми, працювати в команді, знаходити унікальні рішення та здійснювати нові відкриття кожен урок. До речі, за допомогою різних занять, що включають проектування, конструювання та програмування роботів, науковці дізнаються, як пов’язати наукові теорії та факти з реальним життям.

Успіх і високі результати досягаються завдяки тому, що в групах займаються від чотирьох до восьми дітей, тож кожна дитина отримує максимум уваги й має можливість розкрити свій потенціал. Навчальні програми побудовані чітко й послідовно, з урахуванням вікових особливостей і загальних знань дитини. Тож вам запропонують як курс для новачка, так і для дітей із певним рівнем знань.

хеленСтудія англійської мови «Англійська Хелен Дорон» у Сарнах  відкрита для кожного малюка. Тут завжди готові запропонувати зручний час занять. Відвідавши студію, отримаєте своє перше заняття разом із дитиною безкоштовно.

Мені особисто подобається методика навчання Хелен Дорон. Та й діти щасливі після уроків, часто
можна чути, як вони виходять із класу й далі наспівують пісні, а буває й таке, що не хочуть іти додому.

Студія «Англійська Хелен Дорон» у Сарнах дійсно створена для дітей. Тут не тільки вчать англійську, а й розвивають малечу всебічно й допомагають полюбити навчання. Тож якщо вашій дитині від трьох місяців до 19 років, зателефонуйте (0950273578, 0954100901, 0684100901) і дізнайтесь про умови навчання. Заходьте на Інстаграм: helen_doron_english_sarny та «Фейсбук»: helen.doron.english.sarny. А краще завітайте на вулицю Варшавська, 4а («Трейд-Авто», автоцентр, другий поверх).

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz