Вчімось любити Україну змалечку!

Для найменших місцевих патріотів Сарненська районна бібліотека разом із Сарненським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді провели ігрову програму «Україна – це ми».

DSC_7850зНапередодні святкування 27-ї річниці Дня Незалежності діти активно відповідали на запитання вікторини про Батьківщину.

Не менше захоплень у дітвори викликало завдання розмалювати власну вишиванку. Вже за декілька хвилин творчої та плідної праці з-під пензликів та олівців з’явились різнокольорові візерунки, квіти, орнаменти. А коли вишиті сорочки були готові, діти завзято робили знімки на фоні тематичної фотозони. Ще до початку заходу присутнім чіпляли на груди вирізані мітки з областями України як символ, що вони в серці кожного українця. Згодом DSC_7727зстворили пазл-карту «Моя Україна», використовуючи кожну область як її фрагмент.
Святкова програма продовжилась рухливими іграми вже на вулиці. Учасники змагались у спортивних естафетах, влаштували патріотичний флешмоб із жовто-блакитними кульками та прапорцями. А насамкінець закріпили хороший настрій і позитивні емоції солодкими подарунками.

DSC_7846з DSC_7771з DSC_7737з DSC_7694з

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz