Мистецтво зі штрихами патріотизму

З нагоди Дня Державного прапора та 27-ої річниці незалежності України Сарненський історико-етнографічний музей за підтримки відділу культури й туризму Сарненської РДА проводив унікальний арт-проект «З Україною в серці».

DSC_7912зМолодший науковий співробітник музею Катерина Павлуш так пояснила обраний формат: «Ми ще раз хотіли показати, якою прекрасною є наша держава. Тому візуалізували національну символіку, автентичний одяг, мальовничі краєвиди та гарних українок за допомогою фото та дитячих малюнків».

У рамках арт-проекту діяла фотовиставка «Україна – це ти» (фотограф Артем Мулявка), на світлинах якої майстерно позували юні моделі в блакитно-жовтих кольорах Державного прапора. Іншу виставку – «Вишиванка – твій генетичний код» – представляли знімки місцевих фотографів із проекту «Ethno Fashion Day. Sarny-2018», який приємно вразив усіх на День міста. А щоб укотре показати, яким гарним є український стрій, директор музею Вікторія Дашко провела демонстративне одягання народного вбрання Сарненщини кін. ХІХ – першої половини ХХ ст., цікаво та пізнавально розповідаючи про кожен його елемент.

Привертала увагу глядачів виставка-конкурс дитячих малюнків «Україна майбутнього». А переможців у ній визначали всі присутні. Кожен клеїв смайлик на малюнок, який найбільше вподобав. Як наслідок, третє місце посіла одинадцятирічна Альбіна Савенко з роботою «Україна в нашому серці», друге – Влада Кушнір за малюнок «Частинка раю на землі», а перше – дев’ятирічна Марта Гризовська, роботу якої «Дитяча мрія патріота» оцінили найкраще. Дівчата-призерки отримали цінні подарунки від арт-кіоску «Мистецька крамничка». Крім того, відзначили також найоригінальніший малюнок «Україна. 2025-ий рік» Анастасії Никитюк, якій дісталась чашка від копіцентру «Акула». А колектив музею визнав найкращим малюнок «Щасливе майбутнє» Поліни Лози та подарував їй подарунковий сертифікат на фотосесію від фотографа Артема Мулявки.DSC_7963з DSC_7939з DSC_7918з DSC_7883з DSC_7879з DSC_7878з DSC_7870з DSC_7977з

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz