Відеозапис показав, чиїм Кубок став

Шлях до вирішальної кубкової гри, яка також пройшла на стадіоні «Мрія», фіналісти серед чоловічих колективів: сарненський «Олімп» і великовербченська «Нива» – долали паралельно, а головне переможно.  Їхні звитяги розпочалися з 1/8 фіналу.

«Олімп» на цій стадії переміг іншу міську команду «Фаворит» із рахунком 1:3, а «Ниві» грати не довелося, адже їхній суперник – любиковицький «Старт» – не вийшов на поле. Тому заслужена технічна перемога – 3:0.

У чвертьфіналі сарненці здолали опір стрільського «Колоса» з рахунком 2:1. З ідентичними цифрами в суддівському протоколі «Нива» також переграла костянтинівську «Чайку». На стадії 1/2 фіналу великовербченські футболісти повернулися зі щитом додому зі Зносич, де в основний час із місцевим «Маяком» рахунок зафіксовали 1:1, а в серії пенальті (3:4) влучнішими були гості. Міські ж спортсмени взяли гору (1:0) над клесівським «Гранітом».
У день народження нашої країни під мелодію Гімну на поле вийшли сарненський «Олімп» та великовербченська «Нива», аби виявити переможця Кубка району. Гра розпочалася за невеликої переваги сільських футболістів, які більше контролювали м’яч. Захисники «Ниви» почасти намагалися довгими діагональними передачами вивести своїх нападників на ворота суперника, проте останні редути «Олімпа» пройти не вдавалося. На 24 хв першого тайму гравець «Ниви» пробив із дальньої дистанції та влучив у перекладину. Це був перший небезпечний момент у матчі. Одразу за ним був ще один ідентичний постріл, але повз ворота. На останній хвилині першого тайму футболіст «Ниви» отримав другу жовту картку й залишив у меншості команду на другу половину гри.

DSCN1777
Фото автора.

Початок другої сорокап’ятихвилинки став для «Олімпа» вдалим. Ярослав Потапович зумів перехопити передачу захисників «Ниви» та з м’ячем увірвався на вільний простір. Удар нападника сарненської команди виявився результативним. Проте сільські спортсмени, хоч грали в меншості, рук не опускали. Намагалися будь-що зрівняти рахунок. І це їм вдалося на 60 хв матчу. Юрій Ковтунович з метрів 25-ти забив зі штрафного. Нічийний рахунок окрилив гравців із Великого Вербчого, які відтиснули гру від власних воріт.

Недовго довелося святкувати нічийний результат номінальним господарям. Після вкидання ауту футболісти «Олімпа» м’яч головою переправили по діагоналі на кут карного майданчика, на який відгукнувся Назарій Яковець, влучно пробивши з льоту. 2:1 – знову на 79 хв міський колектив вийшов уперед. Здавалося, що «Нива» приречена на поразку, однак перед штрафним майданчиком футболісти «Олімпа» знову порушили правила. Виконати стандарт узявся Роман Олійник, і не прогадав. Його гол знову відновив паритет у матчі. До кінця другого тайму більше гольових моментів не було.

За регламентом при нічийному рахунку команди вийшли на два екстратайми по 15 хв. Уся боротьба  точилася в центрі поля. Гострих моментів узагалі не було. Те саме відбувалося і в другому овертаймі. Та на 115 хв Олександр Полюхович («Нива») підхопив м’яч на правому фланзі й рвучко пішов в атаку, обігравши одного із захисників суперника. На межі карного майданчика після влучного удару м’яч затріпотів у сітці воріт «Олімпа». Однак боковий суддя підняв прапорець, символізуючи офсайд. Центральний рефері після консультації виніс вердикт: гол не зарахований. Із цим аж ніяк не погоджувалися гравці «Ниви», які емоційно висловлювали невдоволення. Після кількахвилинної паузи гра поновилася. Результат матчу 2:2 зобов’язував спортсменів обох команд пробивати пенальті, однак великовербченські футболісти на знак протесту самовільно полишили поле й пішли в роздягальню, відмовившись від пробиття одинадцятиметрових.

А тому в понеділок, 27 серпня, цю справу розглядав контрольно-дисциплінарний комітет Сарненської районної федерації футболу, де члени засідання вислухали думки арбітрів і представників команд. Однак у «Ниви» знайшовся вагомий аргумент для встановлення справедливості відео на мобільному телефоні, як забивали третій гол. Подивившись запис взяття воріт, члени комітету постановили: визнати команду «Нива» (Велике Вербче) переможцем Кубка Сарненського району 2018 року серед чоловічих команд. Таким чином представники сільського футбольного колективу повернулися додому з Кубком, медалями та грамотами.