У футбол пограли – кошти зібрали

Спортивні змагання завжди мають приносити користь як моральну, так і фізичну. А коли спорт стає частиною меценацтва – це свідчить про високоморальність усіх учасників цього роду баталій.

Саме з цією метою минулої п’ятниці на Сарненському спорткомплексі «Мрія» зібралися прихильники здорового способу життя, аби позмагатись у п’ятому за ліком благодійному турнірі з міні-футболу серед команд учасників АТО, депутатів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування й зібрати кошти захисникам державних кордонів України.

У змаганнях взяли участь п’ять колективів: Сарненська військова частина А-0153 – «Армієць», спільна Сарненських РДА та районної ради, Сарненського відділу поліції «Динамо», депутати й працівники виконавчого апарату міської ради та працівники стадіону «Мрія». Відкрили захід привітаннями голови райдержадміністрації Ярослав Яковчук і районної ради Руслан Серпенінов. IMG_20180914_164212Посадовці відзначили, що цей турнір – моральний і фізичний показник українського народу, який поєднує благодійництво та спорт. Запевнили, що й надалі підтримуватимуть розбудову спортивної інфраструктури та спорт зокрема. Побажали гарного настрою та нових звершень.
Головний суддя змагань – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Віктор Михайлицький оголосив регламент, команди поділили на дві групи. У першій «Армієць» мінімально (1:0) обіграв працівників стадіону «Мрія» і такі забезпечив собі місце у фіналі. Делегатом від іншої групи стала збірна РДА та райради, яка спочатку переграла міськраду з рахунком 7:2, а згодом поліцію – 4:1. У матчі за третю сходинку з’ясовувати футбольні стосунки зійшлися представники стадіону «Мрія» та відділу поліції. Гра видалася результативною і переможною для номінальних господарів – 4:2.

У фінальному протистоянні між «Армійцем» і збірною РДА та райради вікторію здобули саме представники владних структур, які обіграли опонентів із рахунком 0:3. Тож переможець благодійного турніру – спільна команда РДА та районної ради.

Проте не було це основною подією заходу, а внески всіх присутніх. Зібрані кошти передадуть на лікування учаснику бойових дій. Цей турнір укотре довів, що люди, які брали в ньому участь, небайдужі до захисників державної цілісності й з повагою ставляться до їхніх подвигів.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz