Пам’яті земляка

16 вересня на стадіоні «Сокіл» у Немовичах відбувся турнір із волейболу, присвячений пам’яті Станіслава Мички. У заході взяв участь його син Сергій.

DSC_4669Прикро, що про земляка, успішного підприємця, справжнього патріота і благодійника доводиться говорити в минулому часі. Цьогоріч він міг би відзначити 49-й день народження. 22 вересня мине рік, як подружжя Станіслава й Руслани Мичків трагічно загинуло.

Станіслав Мартинович, попри надзвичайну зайнятість, любив займатися спортом, особливо волейболом. Завжди знаходив час для гри, залишаючи всі справи. Тож саме турнір із волейболу започаткували в його рідному селі, аби вшановувати його пам’ять щорічно.

DSC_4677
Фото Віктора РУДНІКА.

За перемогу змагалися чотири команди: сарненські «Фаворит» й «Олімп» і місцеві «Дивокрай» і «Сокіл». На найвищу сходинку піднявся «Фаворит», а друге, третє й четверте місця відповідно поділили «Сокіл», «Олімп» і «Дивокрай». Кожен із гравців отримав чашку, що символізує турнір.

Нагородили також кращих – нападника Віталія Крата («Сокіл»), захисника Сергія Івашина («Фаворит»), Олександра Гроца, («Дивокрай»). А на могилу подружжя спортсмени поклали квіти.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz