Транспорт пустили, хоч міст ще не відкрили

Учора опівдні шляхопроводом, що проліг через залізничні колії на вул. Суворова в Сарнах, ходила поважна комісія. Члени інспекції зі служби автомобільних доріг на чолі з начальником служби автодоріг у Рівненській області Петром Удовиченком, і з представниками місцевої влади оглядали об’єкт.

DSC_6481
Фото Василя СОСЮКА.

Хоча роботи на шляхопроводі ще триватимуть, адже не завершені пішохідні доріжки, але для
проїзду мешканцям міста Сарни та північних районів області вчора вже зняли попереджувальні знаки і нарешті відкрили рух шляхопроводом.

Водії, яким більше не треба долати зайві десятки кілометрів, з радістю сприйняли цю новину. Але приємні думки трохи зіпсували випадково почуті слова пішоходів, які йшли через будову. «Красивим став міст», – каже один. «Так, – додав інший, – особливо гарно виглядає «пористий» асфальт на ньому, що, мабуть, зійде із майбутнім весняним снігом». Про що далі вели мову громадяни, вже не чув, але придивившись до асфальтного покриття, помітив, що воно дійсно наче грубий наждачний папір із міні-тріщинками, які замерзла вода розширюватиме, руйнуючи покриття. Я не спеціаліст, та й ті чоловіки, мабуть, теж асфальт ніколи не вкладали, тож можемо помилятися, бо не хочеться, щоб їхні слова наступного року збулися.

 

DSC_6467

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz