Правова допомога – поруч

Тепер отримати адресну правову допомогу стало ще простіше. Скажімо, якщо особа через свій вік чи стан здоров’я не може особисто звернутися в центр за отриманням безоплатної правової допомоги, – його працівники надають необхідну консультацію за місцем проживання клієнта.

Отож, якщо не можете прибути до центру самостійно, зателефонуйте й отримаєте допомогу, не виходячи з дому.
Прикладом такої роботи фахівців Сарненського місцевого Центру була зустріч заступника начальника відділу правової інформації та консультацій Юлії Болкуневич з жителькою міста Сарни Наталією Синютою. Вона відбулася недавно за сприяння соціальної працівниці Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Раїси Магрело.

Клієнтка центру потребувала безоплатної правової допомоги щодо визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, зняття з реєстрації сина, який тривалий час не проживає з нею.
За результатами зустрічі жінці не тільки надано  правову консультацію, а й наказом керівника центру призначено начальника відділу представництва центру Марину Дрожжин для складання позовної заяви з метою вирішення правової проблеми в судовому порядку.

Насамкінець нагадуємо контактні телефони Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: 3-32-83, 3-22-20, 0678567435. Ми – поруч.

Аліна ХАРЧЕНКО,

головний спеціаліст відділу право просвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД.

На фото: під час зустрічі.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz