Берегині сімейного вогнища

Минулої середи, 26 вересня, у райдержадміністрацію завітали на урочисту церемонію вручення державних відзнак сарненки, котрі народили й виростили п’ятеро й більше дітей.
Безумовно, сучасні українські жінки надзвичайно майстерно вміють поєднувати трудову діяльність і материнство, одночасно будуючи успішну кар’єру та виховуючи дітей, досягають IMG_9730неабияких результатів у праці, займаються активно громадською діяльністю, стають мудрими наставницями дітям та онукам, залишаючись при цьому дбайливими берегинями домашнього вогнища.

Відповідно до Указу Президента України № 121/2018 від 11 травня 2018 року, голови райдержадміністрації Ярослав Яковчук і районної ради Руслан Серпенінов вручили матерям-героїням Сарненщини 39 посвідчень і нагрудних знаків. Подякували та низько вклонились  жінкам, бо це чотири десятки материнських доль, подвигів, що IMG_9718 (2)безсумнівно достойні пера за терпіння, мудрість і мужність, адже попри нинішні негаразди, вони вселяють віру в завтрашній день своїм рідним і близьким.

Привітання линули щасливим багатодітним матерям, які тепер уже офіційно мають звання «Мати-героїня». Натомість жінки, нагороджені та зворушені повагою до них, подякували за щирі слова та віншування. Після відзначення артисти районного Будинку культури презентували невеликий, проте вражаючий виступ, присвячений матусям і жіночності, який розчулив присутніх до сліз.

 

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz