Бібліотекар – розпорядник долі книг

Переоцінити роль бібліотек у культурному, комунікативному й інтелектуальному розвитку як окремих регіонів, так і держави в цілому, неможливо. Ще з часів Київської Русі українці демонстрували любов до книги, а місця, де облаштовували книгозбірні, перетворювались в освітні, навіть наукові центри.
Від дати заснування першої бібліотеки Ярослава Мудрого пройшло майже тисячоліття, та, попри солідний часовий проміжок, вони зберегли свій авторитет, звання громадських осередків і місць, де зосереджується творча й інтелектуальна аудиторія. Такий поважний статус – беззаперечна заслуга бібліотекарів – людей, які DSC_7094розвиваються, змінюються відповідно до потреб суспільства, дарують читачам радість пізнання та читання. Працівники книгозбірень нашого району – справжні професіонали, що неодноразово доводили на рівні області та держави. Тож напередодні професійного свята бібліотекарі Сарненщини приймали найкращі слова та найщиріші побажання.

20-ту річницю Всеукраїнського дня бібліотек місцеві хранителі друкованого слова святкували по-сучасному – у приміщенні кафе «Хуторок». Привітати їх завітали представники влади, які DSC_7114опікуються розвитком культури району, зокрема й бібліотек. Так, заступник голови районної ради Микола Костецький, керівник апарату міської ради Віктор Бахно, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор, а також начальник відділу культури і туризму Едуард Раковець, голова профспілки працівників культури Валентина Гольонко та директор КЗ «Сарненська ЦСПШБ» Діана Тимощук були солідарними в тому, що бібліотекарі роблять вагомий вклад у примноження духовності нашого народу та є справжніми DSC_7145берегинями джерел його мудрості. Зичили, аби працю бібліотечних працівників оцінювали не тільки вдячністю відвідувачів і керівництва, а й гідною заробітною платою. Гості вдало підмітили: в залі було стільки красивих жінок, що інколи складалось враження, що святкують Міжнародний жіночий день, тому бажали, щоб ряди бібліотекарів поповнювали і чоловіки. А депутат обласної ради Ксенія Павловська попіклувалась, щоб у цей день кожна винуватиця свята отримала маленький, але такий приємний для кожної жінки презент – троянду.

DSC_7082Під час офіційної частини, ведучою якої була Тетяна Лімонова, грамотами, подяками, дипломами та подарунками нагородили кращих працівників бібліотечної галузі. Варто відмітити, що атмосфера дійства була надзвичайно теплою, навіть родинною, адже кожен наступний продовжував думку попереднього, підсилюючи заданий настрій і доповнюючи новими емоціями.

DSC_7226Щирі вітання та настанови линули в цей день і від ветеранів галузі Віктора Торчика та Марії Біжнюк. Також привітати друзів і колег завітала директор КЗ «Сарненський районний будинок культури» Любов Царук. А приватний підприємець, керівник магазину «Книгосвіт» Наталія Леончик із нагоди свята вручила кращим установам подарункові сертифікати. Завершальним акордом до святкового настрою стали музичні подарунки у виконанні улюбленців місцевої публіки – гурту «Сім п’ятниць».

DSC_7122
Фото Василя СОСЮКА.

DSC_7202 DSC_7301 DSC_7134 DSC_7303

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz