Дарують дітям любов

Минулого четверга МБК «Залізничник» у Сарнах на деякий час перетворився на дитсадок. Адже туди на святкування Всеукраїнського дня дошкілля зібралися майже всі працівники дошкільних навчальних закладів міста і гості, які прийшли зі щирими словами поздоровлень, квітами й подарунками.

DSC_7370Першими вітали тих, хто в садочку працює, дбає про малечу й не шкодує про це, бажали радіти життю, наче сонечку  квіти, – їх люблячі діти.

До слів хлопчиків і дівчаток приєдналися і дорослі. Міський голова Світлана Усик і голова районної ради Руслан Серпенінов дякували іменинникам за хороше виховання майбутнього покоління держави Україна. А ще розповіли про те, що вдалося зробити за минулий рік для покращення умов роботи в ДНЗ, не забули й про невирішені DSC_7509проблеми. Були того дня щирі побажання здоров’я, добра та миру й від представників відділу освіти, райдержадміністрації, депутатського корпусу й усіх, кому не байдуже щасливе майбутнє дітей.

DSC_7343
Фото Василя СОСЮКА.

Щирими оплесками дякували присутні за майстерно виконані пісні, танці й інші художні номери, старанно підготовлені юними артистами МБК «Залізничник».DSC_7534 DSC_7463 DSC_7444 DSC_7437 DSC_7409 DSC_7382 DSC_7580

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz