Тур результативних поєдинків

Відбувся вісімнадцятий тур чемпіонату району з футболу в І лізі. Центральним матчем цього ігрового дня став поєдинок двох претендентів на призові місця – клесівського «Граніта» й костянтинівської «Чайки».

Долю протистояння вирішив єдиний гол Владислава Міськова, який відзначився за селищенську команду на 81 хв. Таким чином «Граніт» ще більше зміцнив свої лідерські позиції. Селищенський «Арсенал» зазнав нищівної поразки в рідних стінах від зносицького «Маяка». У першому таймі футболісти обох команд обмінялися влучними ударами: спочатку Іван Козяр (29 хв) відкрив рахунок на користь гостей, а зусиллями Івана Абрамчука на 40 хв «Арсеналу» вдалося вирівняти становище. Проте після перерви забивали тільки гравці «Маяка» – двічі Леонід Козяр і тричі Роман Вакулко. Також не відчули опору й гравці сарненського «Олімпу», які також відвантажили у ворота IMG_20180819_141527тутовицької «Горині» шість м’ячів, але двічі пропустили у власні. За міську команду відзначилися: Михайло Прозапас (3 хв), Ярослав Потапович (48 хв), Владислав Фесовець (51 хв), Леонід Каменчук (76 хв) та Іван Бадига (88 хв). Авторами голів стали такі тутовицькі виконавці: Дмитро Гамза (19 хв, автогол), Михайло Тетерук (23 хв) та Юрій Леончик (68 хв). Стрільський «Колос» здобув вікторію в герці з немовицьким «Соколом» – 3:0. Дубль Руслана Мариніна та ще один влучний удар Володимира Галушка в другому таймі принесли чергові залікові бали господарям у турнірну скарбничку. Не дали розгулятися на своєму полі й футболісти коростського «Темпа», до яких цього ігрового дня завітав сарненський «Фаворит». У першому таймі за коростський футбольний колектив хет-триком відзначився Андрій Сорока. У другій половині гри ще по одному голу забили Роман Босий та Ігор Басанов. Сарненська команда відповіла лише двома влучними пострілами Петра Коляди. Великовербченська «Нива» до останніх хвилин протистояла кричильському «Колосу», але все ж таки рівень гостей виявився дещо вищим. Левчун Роман («Колос») на 44 хв вивів свою команду вперед, однак одразу після перерви Павло Корзюк із пенальті відновив статус-кво. Нічийний рахунок протримався до 89 хвилини, саме на цьому відрізку часу Олександр Питель із пенальті забив другий гол у ворота господарів. Остаточний рахунок у поєдинку встановив той же Роман Левчун, який на другій доданій арбітром хвилині матчу змусив утретє суперників розпочинати гру з центра поля.

Результати матчів. І ліга. ХVІІІ тур. «Граніт» – «Чайка» – 1:0 (юнаки: «Граніт» – «Чайка» – 1:4); Арсенал» – «Маяк» – 1:6 (юнаки: «Арсенал» – «Маяк» –  1:8); «Олімп» – «Горинь» – 6:2 (юнаки: «Олімп» – «Горинь» – 2:1); «Колос» (С) – «Сокіл» – 3:0 (юнаки: «Колос» (С) – «Сокіл»  – 2:0); «Темп» – «Фаворит» – 5:2 (юнаки: «Темп» – «Фаворит» – 1:0); «Нива» – «Колос» (К) – 1:3 (юнаки: «Нива» – «Колос» (К) – 1:0).

12. «Нива» (Велике Вербче) 18 2 3 13 17-55 9

* – Відповідно до  Регламенту Чемпіонату, Кубка та Суперкубка Сарненського району з футболу сезону 2018 року, згідно з пунктом 3.11.1, з команди «Арсенал»  (Селище)  зняті залікові бали.

Турнірна таблиця першості району з футболу після ХVІІІ турів серед юнацьких команд

12. «Граніт» (Клесів) 17 0 0 17 8-89 0

Результати матчів. ІІ ліга. ХV тур. «Старт» (Любиковичі) – «Горинь» (Степань) – 0:3 (тех. пер.); «Случ» (Чудель) – «Полісся» (Карпилівка) – 3:0; «Єдність» (Мидськ) – «Промінь» (Вири) – 3:0 (тех. пер.); «Случ» (Тинне) – «Стандарт» (Довге) – 3:0 (тех. пер.);  «Атлетіко» (Глушиця) (вих).

9. «Промінь» (Вири) 0 0 0 0 0-0 0

* – Відповідно до Регламенту Чемпіонату, Кубка та Суперкубка сарненського району з футболу сезону 2018 року, згідно з пунктом 3.11, команди «Промінь» (Вири) та «Старт» (Любиковичі) зняті з чемпіонату.