«Чужих дітей не буває»

Інформаційний захід під такою назвою, приурочений Дню усиновлення, відбувся минулої п’ятниці на центральній площі Сарн за участю школярів і дорослих мешканців міста.

DSC_7618Усиновлення – пріоритетна та найзахищеніша форма влаштування дитини, яка втратила батьків. Із часом в Україні зростає кількість людей, які усиновлюють дитину-сироту або позбавлену батьківського піклування. У Сарненському районі проживає 60 усиновлених хлопчиків і дівчаток, функціонує три прийомні сім’ї, де виховують п’ятеро дітей, 115 – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли своє щастя в сім’ях опікунів. На жаль, ще 33 дитини-сироти та позбавлені батьківського піклування щодня з нетерпінням чекають нових тата й маму.

На акції у форматі флеш-мобу вихованці зразкового аматорського ансамблю танцю «Журавка» міського Будинку культури «Залізничник» танцем подарували всім частинки своїх сердець і сфотографувалися з учасниками дійства у створеному юними артистами серці.

DSC_7638
Фото Василя СОСЮКА.

Минуть роки й діти, котрим родини усиновителів, опікунів, прийомних батьків, подарували надію і нове щасливе життя, колись стануть їх підтримкою та гордістю. DSC_7666

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz