Молоко на ринку – доброякісне

Останнім часом якість молока доволі часто ставлять під сумнів. Численні публікації в різноманітних ЗМІ (у тому числі й на телебаченні) стверджують, що молоко корисне тільки дітям, а дорослим – шкідливе через непереносимість лактози (скільки таких людей – не називають).

Ще кажуть, що те, що зараз п’ємо – взагалі не молоко – все з порошку, а масло – з пальмової олії тощо.

Не заперечуватимемо роль здорового харчування, в якому не останнє місце посідають молочні продукти. Проблема в тому, що споживачеві настирливо нав’язують певний стереотип молока як продукту, від якого невідомо чого більше – користі, чи шкоди. «Сарненські новини» вирішили поцікавитись у тих, хто не оминає на продуктовому ринку ряди молочників. І ось що почули у відповідь від пані Олени:

– Дуже люблю, каву з молоком і можу просто випити молока з хлібом або печивом. Взагалі люблю молочні продукти: вершки, сметану, сир, масло, кефір.

Олену підтримує Людмила:

– Я теж люблю каву з молоком, а ще запиваю ним пиріг із картоплі, цю звичку маю ще з дитинства. З молоком смакує батон із вишневим варенням, полюбляю манну кашу з топленого молока.

– І я люблю! Із задоволенням склянку молока вип’ю, й кашу з’їм, запиваючи ним, – приєднується до розмови чоловік літнього віку, який назвався Василем. – Без сметани жоден суп не їстиму, а можу просто майже баночку її з хлібом спожити. Сир люблю жирненький, саме з ринку, щоб пластами був і з жовтими прожилками.

Справді, молочні продукти завжди займали почесне місце в нашій кухні. Особисто як споживачка, яка вболіває за людей, які реалізовують власну молочну продукцію, щиро зацікавлена у відновленні молоком його позиції особливого продукту харчування. Не з чужих слів знаю, як тяжко селяни повинні працювати, аби утримувати худобу, щоб потім те ж саме молоко, яке тепер вважають продуктом другого гатунку, продавати за безцінь.

Заступниця міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час інтерв’ю одному з українських телеканалів   зазначила: «З 1 липня нічого не змінилося, молоко другого гатунку не відмінили. Селяни та всі ті, хто виробляє молоко, можуть спокійно його здавати на підприємства до 1 січня 2020 року. Тобто, на підставі чинного законодавства до 2020 року молоко абсолютно всіх гатунків, у тому числі й другого, приймають і використовують молокопереробні підприємства для харчових цілей».

Для забезпечення належної якості та безпечності при виробництві молока держава надає значну фінансову підтримку. Так, відповідно до бюджетної програми «Державна підтримка галузі тваринництва» за напрямком «Спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб», за станом на 1 вересня поточного року вісімнадцять місцевих рад оформили документи на дотацію за утримання 202 голів молодняку на загальну суму 221,2 тисячі гривень. Про це повідомив «Сарненським новинам» начальник управління агропромислового розвитку Сарненської РДА Петро Боротюк. Найактивніше в цьому напрямку працюють Любиковицька, Стрільська та Люхчанська сільські ради. Тож і найбільше дотації отримають жителі населених пунктів цих рад.

Прийом документів для виплати дотації продовжується і триватиме до кінця листопада поточного року.

Покупець теж відповідальний

Повернемося до розмови про якість молока. Щодня біля молочних рядів бачу провідного лікаря Державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку міста Сарни Олега Запухляка і завідувачку лабораторії Вікторію Рудику. Місцева лабораторія – акредитована, у ній перевіряють кислотність сиру та сметани, тобто, чи вони свіжі. А з допомогою ультразвукового аналізатора Екомілк моментально (за декілька хвилин) без застосування будь-яких хімічних реактивів фахівці проводять аналіз якісних показників складу молока. Зауважу, що аналізатор володіє високою точністю вимірювання, надійністю та простотою в обслуговуванні. Також контролюють якість м’ясної продукції у павільйоні.

За словами Олега Запухляка і Вікторії Рудики, нарікань від покупців на якість м’ясо-молочної продукції, слава Богу, не було. Тобто на сарненському ринку продукція доброякісна. А купувати її провідний лікар радить у павільйоні, де все видно, як на долоні. Та й люди, які часто торгують на ринку, надають довідку про клінічний стан тварини, що вона здорова, а також про відсутність лейкозу.

«Знаємо цих продавців поіменно, – каже Олег Запухляк, – але не даю гарантії, за тих, хто на узбіччях, або за «М’ясною хаткою», прилаштувавшись без прилавка, торгує молоком чи м’ясом. Бо хтозна, може для перевірки вони дають один продукт, а потім із сумки дістануть інший».

Обговорюємо й непросте питання тари для молока, бо часом викликають сумнів пластикові пляшки та місце, де їх беруть, а скляний посуд перевозити проблематично через вагу та ризик розбити під час транспортування. «Якби пластикові пляшки взагалі заборонили, – каже Вікторія Рудика. – Усе залежить ще від того, хто купує, чи хоче він придбати молоко саме в пластиковій пляшці».

Дехто думає, що лікар на ринку має бігати за кимось чи ловити когось. Це не так. У лабораторії лише досліджують. У теленовинах бачимо, як багато випадків отруєння останнім часом. Чесно кажучи, за законом, продавці повинні прийти в лабораторію самі, зробити аналіз, отримати експертний висновок і лише тоді адміністрація ринку має допустити їх до торгівлі, взявши оплату за місце. Але і провідний лікар, і завідувачка лабораторією підходять до кожного особисто, намотуючи не один кілометр за день. До речі, на сарненському ринку пропонують м’ясо-молочні продукти не тільки місцеві хазяї, а й із Дубровиці й інколи Городця.

Щодо готової продукції, яку продають на ринку – чи то пресерви, чи упаковане молоко, чи ковбасні вироби, то фахівці лабораторії можуть перевірити тільки документи, а за її якість відповідає виробник.

Щоб серце було здорове

Вчені з США провели дослідження, результати яких показують, що регулярне вживання молока сприяє зниженню ризику раптової зупинки серця. Вся справа в кальції, велика кількість якого міститься в молоці. І регулярне введення молока в раціон у рази зменшує ризик появи цього летального стану.

Відомо, що кальцій є у складі всіх молочних продуктів – сирах, йогуртах, сметані, кислому молоці. Але саме вживання молока надає найпозитивніший ефект. З метою профілактики раптової зупинки серця медичні фахівці рекомендують випивати по склянці молока тричі на тиждень або влаштовувати один розвантажувальний день через кожні 6-8 діб.

Отож, якщо любите тваринне молоко, й воно не призводить до дискомфорту, пийте на здоров’я. Хоча склянка коров’ячого молока може й не викликати у вас негативних відчуттів, однак вони можуть з’явитися при зловживанні напоєм. Норма в день для дорослої людини – одна склянка молока, йогурту, кефіру або іншої молочної продукції. Не варто пити їх літрами. Бо навіть найкорисніший продукт надміру може негативно вплинути на наш організм.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz