Хліб «Цілющий»: коли шлях до міцного імунітету лежить через шлунок

Чи знали ви, що зміцнити імунітет можна просто споживаючи хліб? Виявляється, деякі його різновиди дуже корисні для всього організму. Тож, як саме звичайний продукт, що входить у щоденний раціон кожної людини, може покращити здоров’я, пояснює технолог ТМ «Скиба» Світлана Єрмоленко, презентуючи новинку – збагачений йодом хліб «Цілющий».

Хліб, мабуть, єдиний продукт, що не має гастрономічних кордонів. Його полюбляють і споживають у всьому світі, проте справжньою майстерністю випікання володіють одиниці. Нам, українцям, пощастило, адже з давніх-давен маємо самобутню культуру випічки хліба. Традиції хліборобства на 42988620_260005957988394_5855673714611322880_nРівненщині продовжують два найбільші високотехнологічні хлібозаводи ТМ «Скиба» в Сарнах і Вараші.
Продукцію бренду вже полюбили багато споживачів у Рівненській області та за її межами, зокрема у Волинській, Житомирській областях і навіть Києві. «Скиба» – це майже 450 людей, закоханих у свою роботу, понад 150 смаків хліба, батонів, булок, булочок, тістечок і тортів. Через велику кількість та асортимент виробів інколи виникають труднощі з вибором цього життєво необхідного продукту. Аби допомогти споживачам обрати саме той, що їм до смаку, спілкуємось із технологом ТзОВ «Кузнецовський хлібозавод» ТМ «Скиба», що у м. Вараш, Світланою ЄРМОЛЕНКО. Фахівець майже 40 років життя присвятила хлібопекарській справі, щоб тішити покупців не лише смачною, а й корисною продукцією. Саме до такої належить одна з новинок – хліб «Цілющий», що сприяє підвищенню імунітету, чого дуже потребує людський організм, особливо в осінній період. Тож, як саме споживання хлібу покращує стан здоров’я, розповідає пані Світлана:

– Попри те, що продукцію «Скиби» вже давно полюбили клієнти, для нас важливо постійно вводити в асортимент різні новинки, аби задовольняти всі потреби наших споживачів. Однією з таких є хліб «Цілющий». Він належить до групи оздоровчих, профілактичних хлібобулочних виробів, збагачених йодом. Цей різновид містить йодований білок (йодоказеїн), тому зміцнює імунітет, підвищує розумову діяльність, позитивно впливає на репродуктивну функцію та на зовнішній вигляд людини – її волосся, шкіру та нігті. Також споживання йоду зменшує шкідливий вплив радіації на щитовидну залозу. Це особливо актуально для нашого регіону, що постраждав від наслідків аварії на ЧАЕС. Особливості місцевої екології обмежують природне надходження йоду в людський організм. Заповнювати потреби організму в цьому життєво необхідному мікроелементі потрібно через додавання його в їжу. Саме це втілили в хлібі «Цілющий», що рекомендований для вживання всім віковим групам населення по 200-250 г на добу для збагачення раціону йодом і профілактики йододефіцитних станів.

Хліб «Цілющий» та іншу продукцію можна придбати в крамницях ТМ «Скиба» в Сарнах за адресами: вул. Бєлгородська, 6, вул. Київська (зупинка біля залізничного вокзалу), вул. Бєлгородська, 31а (поблизу автовокзалу), а також у смт Клесів.

З 6 по 16 жовтня в усіх фірмових магазинах діятиме акція, приурочена Всесвітньому дню хліба, який святкують 16 жовтня. В цей період йодований хліб можна буде купити зі знижкою 30% за супер-ціною – 7,35 грн.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz