Боді-арт: маскультура чи мистецтво?

Татуювання вважають окремим видом мистецтва. Ним захоплюються, створюють різноманітні виставки, фестивалі, проводять майстер-класи, й число його прихильників збільшується щодня. Історія цього мистецтва налічує приблизно шість тисяч років. Своїм народженням модне нині ремесло завдячує випадку.

Одного дня хтось із первісних людей помітив, що після того, як на місце опіків і порізів потрапляє будь-який натуральний барвник, на шкірі з’являються дуже стійкі малюнки. В наш час тату-мистецтво – ціла індустрія. Дехто навіть пропонує викладати його у вишах поряд із графікою та живописом. Та яке ставлення в мешканців Сарн до боді-арту? Про це готові поділитися із читачами «Сарненських новин».тиховський

Сергій ТИХОВСЬКИЙ,

27 років, підприємець:

– Ставлюсь негативно, тому що для мене тіло – це своєрідний храм Божий, і не для того воно нам дано, щоб розмальовувати його, як клоуни в цирку. Так само й куріння. Якби нам це потрібно було, то на голові була б труба, через яку виходив дим. Така моя суб‘єктивна думка, дякую.

степанида камзьол

Степанида КАМЗЬОЛ,

61 рік, пенсіонер:

– Навіщо так гребувати здоров’ям? Цього не розумію. Не знає, чим зайнятися наша молодь, от і, як-то кажуть, з жиру бісяться. Витрачайте ці гроші на саморозвиток, а не на псування свого тіла. Займіться волонтерством, допоможіть безпомічним. Стільки людей у світі страждає. Татуювання – це ж на все життя. Ніколи й у думках не було зробити тату, ми, пенсіонери, не маємо на це коштів.

хмельнюкБогдан ХМЕЛЬНЮК,

19 років, студент:

– Мені абсолютно байдуже, що в деяких людей є тату. Нікого не агітую і не відмовляю. Знаю тільки те, що потрібно мені. А я хочу зробити тату. Думка інших чи їх ставлення до цього мене зовсім не цікавлять.

смицька

 

Галина СМИЦЬКА,

42 роки, няня в дитячому садочку с. Люхча:

– Особисто я нормально ставлюсь до татуювання, якщо це в межах розумного. Взагалі це навіть інколи красиво, якщо якийсь маленький, не вульгарний ескіз. Але, коли все тіло в тату, незрозумілих знаках, то занадто. Такі татуювання вважаю неприпустимими.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz