Завжди чекають гостей вихованці Чудельської школи-інтернату

Осінь не тільки надзвичайно красива пора року, а й щедра. Навіть природа своїм прикладом показує, що восени варто з легкістю віддавати, ділитись, частувати, допомагати, аби наступного року жити тільки краще.

DSC_8940Саме в тематиці золотої пори року з ініціативи колективу Сарненського історико-етнографічного музею за підтримки відділу культури і туризму Сарненської райдержадміністрації відбулась акція «Барви осені», метою якої було вкотре привернути увагу до вихованців КЗ «Чудельська спеціалізована школа-інтернат № 2», долучитись до їхнього життя, а головне – подарувати дітям позитивні емоції.

Тож минулого вівторка учні школи-інтернату отримали чимало презентів, серед яких теплий одяг, іграшки, канцтовари, книги та солодощі. Очі цих особливих дітей світились від цікавості, вони не втомлювались запитувати: що це, для кого і звідки. А заспокоїлись тільки пересвідчившись, що подарунків вистачить на всіх.

Маленьке свято вдалось завдяки всім жителям Сарн, які долучились до акції, а також за сприяння власників арт-кіоску «Мистецька Крамничка», складу-магазину «Маркос», вихователів старшої групи «Ромашка» ДНЗ № 4 «Сонечко», депутата Сарненської міської ради Василя Кушніра та КЗ «Сарненський районний будинок культури».

DSC_8890Приємним сюрпризом для вихованців інтернату стала весела та повчальна вистава «Фізкультура для Баби Яги», яку майстерно продемонстрували учасники театру мініатюр РБК (керівник Сніжана Вакулко). Діти щиро аплодували та співпереживали героям.

Вчителі Чудельської спеціалізованої школи-інтернат № 2 щиро дякували небайдужим людям. Вони запевняють, що таких візитів вихованці дуже чекають, бо вони роблять їх радіснішими та щасливішими. Тому сподіваються, що відтепер гості навідуватимуться до них частіше.

DSC_8790

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz