Христина Басич – чемпіонка Європи!

Світова спортивна спільнота має ще одну нагоду гордитися представницею Сарненщини. У травні вихованка Сарненської ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту РДА Софія Кушнір у македонському Скоп’є стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби.

44927064_1762355833890764_2849728594945507328_nА минулими вихідними ще одна молода й перспективна спортсменка – Христина Басич тріумфувала у м. Раквере (Естонія). Краянка стала чемпіонкою Європи з сумо у ваговій категорії до 45 кг, перемігши у фінальній сутичці представницю Росії! Нині золота призерка навчається в Броварському вищому училищі фізичної культури та спорту.

Зовсім дещиці зачепитись за п’єдестал не вистачило ще одній представниці Сарненської ДЮСШ – Марії Мартинчук, яка не перемогла свою опонентку за третє місце. Проте першим тренерам Наталії Белаш і Леву Мартинчуку є ким гордитися, адже дівчата в майбутньому обов’язково покращать власні спортивні досягнення.