Кликав до праці гудок

У 1885 році серед поліських лісів і боліт  на перехресті залізниць Рівне-Лунінець і Ковель-Коростень будівельники  заклали полустанок – невеличке дерев’яне приміщення. Так з’явилась на  карті залізниць маленька станція Сарни.

Для її працівників почали зводити житло, зростала й чисельність населення. Щоранку паровозний гудок кликав до праці робочий люд. Будівельники залізниці  стали першими жителями міста, що з часом розросталося   вулицями Залізничною, Привокзальною, Широкою, Грибовою, Лісною… Крім торгових, створювали перші заклади освіти й культури…

Минули роки. Станція Сарни стала важливим залізничним вузлом держави. І хоч нині непрості часи для працівників сталевих магістралей, та не забувають вони, що 4 листопада – День залізничника України. Тож минулої п’ятниці в міському Будинку культури «Залізничник», зведеному ще у 1905 році як клуб залізничників, зібралися на торжество винуватці свята, представники влади та мешканці міста. З професійним святом колег привітали начальники  станції Сарни Олександр Жовтяк, Сарненської дистанції колії Олександр Царук і Сарненської дистанції сигналізації та зв’язку Петро Банацький. Кращі виробничники та ветерани галузі отримали заохочення та щирі оплески учасників  дійства. Не залишились осторонь і перший заступник голови РДА Іван Назарець,  голови районної та міської рад Руслан Серпенінов і  Світлана Усик. Звучали вітання й від народних депутатів України Сергія Євтушка та Віталія Корчика. А яке ж свято без гарної пісні чи запального танцю. Тож аматори сцени постаралися, щоб їхні виступи надовго залишилися в пам’яті присутніх гарним спогадом.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz