Вдалий урожай сарненців

У Корці відбулися обласні сільські спортивні ігри Рівненщини «Урожай 2018 року». Змагання проходили з чотирьох видів спорту: волейбол серед ветеранів «40+», армрестлінгу, стрільби із пневматичної гвинтівки й дартсу.

Волейболісти Сарненщини посіли ІІ місце, поступившись тільки господарям у фінальному поєдинку. У змаганнях із армрестлінгу нашу команду представляли немовицькі силачі. Так, у ваговій категорії до 80 кг ІІІ місце дісталося Роману Малашу, а Василь Мелещук виборов срібло у вазі понад 80 кг. Тому в командному заліку Сарненський район розмістився на ІІ сходинці.

У стрільбі з пневматичної гвинтівки чемпіоном області серед жінок стала учениця Любиковицької ЗОШ І-ІІІ ст. Світлана Костецька, а серед чоловіків срібний призер головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури й інфраструктури райдержадміністрації Василь Антонюк. У цьому виді спорту набрали найбільшу сумарну кількість балів і посіли перше загальнокомандне місце.

Із дартсу вчитель англійської мови Сарненської ЗОШ № 6 І-ІІ ст. Ірина Михайлицька виборола ІІІ місце, а Світлана Костецька була четвертою. Це дозволило зайняти Сарненському району ІІІ загальнокомандне місце.