«Граніт» успішно завершив сезон

Уже традиційно після завершення чемпіонату й першості району підсумком футбольного року став турнір «Кубок закриття футбольного сезону-2018».

Варто сказати, що жеребкування команд-учасниць відбулося напередодні на засіданні Сарненської районної федерації футболу, тож до спортивних баталій колективи вже знали суперників і могли заздалегідь підготуватися й визначитися зі складами. Хоча не всі, хто попередньо погодився брати участь, змогли приїхати на турнір.

Отож, згідно з жеребкуванням, команди розподілили на чотири групи: «А» (стадіон «Мрія», поле з гальцевим покриттям) – «Стандарт» (Довге), «Полісся» (Карпилівка), «Маяк» (Зносичі); «Б» (стадіон «Динамо», м. Сарни) –  «Фаворит» (м. IMG_20181104_140954Сарни), «Сокіл» (Немовичі), «Олімп» (Сарни), «Горинь» (Степань); «В» (стадіон ВПУ-22) –  «Граніт» (Клесів), «Колос» (Стрільськ), «Темп» (Корост), «Єдність» (Костопільський р-н); «Г» (стадіон с. Катеринівка) – «Горинь» (Тутовичі), «Атлетіко» (Глушиця), «Случ» (Чудель).

У групі «А» зносицький «Маяк» двічі святкував вікторію. Спочатку обіграв «Стандарт» (1:0), а згодом і «Полісся» (3:0). Таким чином отримав можливість грати у півфіналі. Представники групи «Б» також показали хороший і достойний футбол, але з двома перемогами над «Соколом» і «Горинню» й однією нічиєю з «Олімпом» переможцем із цього квартету вийшов «Фаворит». Групу «В» з п’ятьма очками очолив клесівський «Граніт». Таку ж кількість залікових пунктів набрав і стрільський «Колос», однак поступився першим місцем саме клесівським опонентам через гіршу різницю м’ячів. «Темп» у цій групі став третім, а «Єдність» посіла останню сходинку. Тутовицька «Горинь» двічі по 1:0 у групі «Г» завдала поразок чудельському «Случу» й глушицькому «Атлетіко» й також делегувалась до наступної стадії.

КлесівВ одній другій фіналу зносицький «Маяк» не відчув жодного опору від сарненського «Фаворита», якому за тридцять хвилин гри вколотив аж чотири безвідповідні м’ячі. Натомість у другому півфінальному поєдинку
між тутовицькою «Горинню» та клесівським «Гранітом» глядачі голів в основний час так і не побачили. А в серії пенальті цьогорічний чемпіон узяв гору – 4:2.

У фінальному двобої зійшлися «Граніт» і «Маяк». Перша половина гри закінчилася нульовою нічиєю, хоча поцілити у ворота могли як футболісти однієї команди, так і іншої. Проте завдяки єдиному точному удару зі штрафного в кінці другого тайму клесівський «Граніт» здобув вікторію над зносицькими опонентами, додавши  до чемпіонського титулу ще один – переможець турніру «Кубок закриття футбольного сезону 2018»!

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz