Степанські перлинки повернулися з нагородами

Нещодавно в столиці на базі Київського національного університету будівництва й архітектури Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти й науки України та ТОВ «АртФестЦентр» провели Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтва». 20181102_172737-COLLAGEУ ньому взяли участь і вихованці Степанського будинку дітей і молоді з керівником фольклорно-етнографічної студії «Веретено» Сергієм Гаврилюком.

Сергій, маючи особистий високохудожній смак, формує його у своїх учнів, виявляє обдарованих виконавців, які також створюють власний художній образ. І ось, як наслідок, вихованці
позашкільного Степанського освітнього закладу отримали на конкурсі в номінації «Вокал» дві бронзові нагороди. У першій віковій категорії – Олександр Гомонець і в третій – Софія Лазарчук. У цій же номінації в п’ятій віковій категорії Сергій Гаврилюк виборов перше місце.

Після Міжнародного фестивалю-конкурсу «Перлини мистецтва» вихованці КЗ «Степанський будинок дітей і молоді» Олександр Гомонець, Софія Лазарчук і керівник фольклорно-етнографічної студії 20181101_183513-COLLAGE«Веретено» Сергій Гаврилюк взяли участь ще в одному столичному заході, з якого повернулися також тріумфаторами.

У рамках проекту фестивалю «Квітуча Україна» в Київському технікумі туризму та готельного господарства відбувся 18-й Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь», де серед низки засновників й організаторів – Міністерство культури України, Київський університет туризму, економіки та права, туристичні оператори, видавництво «Просвіта», благодійний фонд «Життя понад усе», Асоціація фольклорних фестивалів (Folklore Festival). Приємно відзначити, що в усіх вікових категоріях наші земляки-степанці отримали абсолютну перемогу, дипломи та медалі.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz