Шкали вимірювань – сенс їх життя

Ще за воєнних часів періоду Другої світової війни почала працювати «Метеостанція Сарни» з нехитрими першими приладами для спостереження метеорологічних явищ, але як тоді колектив станції сумлінно виконував свою роботу, так і нині уважно моніторять температурний режим і стан довкілля із систематичним спостереженням за забрудненням навколишнього середовища в районі.

DSC_9074Майже сімдесят літ щодня заступали на вахту сарненські вартові погоди, йшли на річку і в поле, щоб зібрати матеріали, які конче потрібні для багатьох галузей народного господарства нашої країни. За цей період станція була оснащена найновішим обладнанням, озброїлася пристосуваннями для вимірювання температури повітря і ґрунту, визначення напрямку і швидкості вітру, висоти хмар, проведення інших спостережень. Тут трудилося багато ветеранів праці, поруч росла і молода зміна, навчалися та вдосконалювали свою майстерність і знання. А навесні 1989-го розпочали вже спостереження на новому метеомайданчику і в новому приміщенні на лівому березі річки Случ, характерний для цієї місцевості.

DSC_9058
Фото Едуарда КОЛЯДИЧА.

Дружний колектив метеостанції: технік-метеоролог 1 категорії Оксана СЕРБІНА, начальник метеостанції Сарни Лідія СОБЧЕНЮК, технік-агрометеоролог 1 категорії Ірина ЛЕОНЧИК (на фото) – працює плідно, натхненно, не шкодує зусиль, щоб своєчасно і якісно виконувати обов’язки, забезпечувати службу погоди краю необхідними матеріалами, оперативно повідомляючи про небезпечні та стихійні гідрометеорологічні явища та їх вплив на території району. От і зараз фахівці запевнили, що нас чекає легка зима, з відлигами, слабкими морозами, але в окремі дні морозець таки буде відчутним.

Отож із нагоди професійного свята – Дня гідрометеорологічної служби в Україні – щира дяка сарненським вартовим погоди за професіоналізм і плідну працю, міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів і мирного неба над головою.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz