Михайлицькі – треті в області

На Рівненщині стартував дев’ятий сезон обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність». На базі Вараської ЗОШ № 1 відбувся фінальний (ІІІ етап) першого туру сімейних змагань.

За перемогу боролися одразу десять команд, які власним яскравим прикладом продемонстрували, що відпочинок у колі сім’ї зі спортивною завзятістю – це найкращий спосіб разом і корисно провести час.

Програма цьогорічних «Сімейних перегонів» змінилася в порівнянні з минулими роками. Одразу шість нових командних конкурсів очікували на кожен колектив. Етапи були розділені на спортивні естафети й інтелектуальне завдання. Однак більшість випробувань усе ж вимагали не тільки теоретичних знань, а й хорошої фізичної підготовки та злагодженої командної роботи. Проте такий
DSC_0218компонент, як влучність, став запорукою успіху на цих змаганнях. На кожному новому етапі перед учасниками стало завдання потрапити в ціль футбольним, флорбольним, тенісним м’ячами, фрізбі чи спеціальним кільцем.

У підсумку переможцем змагань стала родина Фокіних із Вараша, яка здобула золоті нагороди та пряму путівку в суперфінал сезону, що відбудеться вже наступного року. Друге місце виборола сім’я Маркелюків, також із міста атомників, а бронза із Михайлицькими вирушила в Сарненський район. Усі призери отримали кубки, медалі й дипломи від комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, спортивні призи від відділення НОК України в Рівненській області й солодощі від господарів змагань.

Також, користуючись нагодою, організатори вручили представнику  Сарненського району нагороди за другі місця до Всесвітнього дня ходьби в Рівненській області й Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Спорт для всіх у парках і скверах» у Рівненській області.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz