Без жодної поразки

В обласному центрі пройшли змагання з футзалу серед юнаків у рамках проведення Спартакіади студентської молоді ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, де взяла участь і команда Сарненського педагогічного коледжу РДГУ.

Серед одинадцяти колективів були сформовані три групи. Краяни потрапили до групи «А» з футзалістами Рівненського економіко-технологічного коледжу, Мирогощанського аграрного коледжу та Рівненського коледжу економіки та бізнесу.

Спортсмени Сарненського педагогічного коледжу РДГУ упевнено виграли свій квартет і потрапили у фінальну четвірку, де на них чекали інші візаві:  Рівненського технічного коледжу НУВГП, Рівненського вищого професійного училища Департаменту поліції та Рівненського економіко-технологічного коледжу (найкращі серед других місць у групах). Фінальні змагання проходили за коловою системою, і тут також не було рівних сарненським студентам, які в першій грі обіграли  Департамент поліції (3:2), згодом РЕТК (3:1) і Технічний коледж НУВГП (2:1). Отож чемпіонами стали: Олександр Наконечний, Максим Гуменюк, Василь Шокот, Василь Мельнійчук, Руслан Місюра, Олександр Дячук, Петро Артинюк, Роман Гарбар та Сергій Дзюба, а підготував чемпіонів викладач фізичної культури Сарненського педколеджу  Віталій Жабчик.

Варто наголосити, що за весь турнір команда не програла жодного матчу, при цьому забила 19 і пропустила 9 голів. Найкраще зіграли студенти групи Ф-41 Максим Гуменюк (11 голів) й Олександр Дячук (4 голи). А за підсумками цих змагань команда сформує основу для участі збірної команди Рівненської області з футзалу на Всеукраїнських спортивних іграх серед закладів професійно-технічної освіти, що відбудуться з 29 листопада по 2 грудня у Вінниці.

Андрій ПРАВДІЙ.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz