«Горинь» і «Граніт» – із суперкубками

Щороку після закінчення чемпіонату й першості з футболу Сарненська районна федерація футболу проводить фінальні ігри у форматі Суперкубка. Особливістю нинішнього сезону стало рішення щодо проведення Суперкубка й серед юнацьких команд.

А тому на стадіоні «Динамо» (Сарни) відбулася гра за новий, але почесний трофей серед юнаків – чемпіонів 2018 року  «Колос» (Стрільськ) і переможця Кубка району «Горинь» (Тутовичі).

IMG_20181111_120630Юнаки тутовицької «Горині» з перших хвилин заволоділи ініціативою, гостро атакували. Тому їхні спроби виявилися немарними. Вже на 8 хвилині капітан команди Сергій Дзюба пройшов лівим флангом футбольного поля й навісив у штрафний майданчик суперників. На цей пас вдало відгукнувся Тарас Кібиш, який переправив м’яч у ворота «Колоса». Через дві хвилини Сергій Аврамишин («Горинь») із кутового забив другий гол – 2:0. На 20 хв під час штрафного удару футболіст тутовицької «Горині» влучив у гравця «Колоса» й від останнього шкіряна куля рикошетом втретє потрапила в сітку воріт стрільської команди. Після трьох пропущених голів юні футболісти «Колоса» не опустили руки, а пішли в атаку й на 22 хвилині Костянтин Савчук (кращий бомбардир чемпіону) по-дорослому з’ясував стосунки із захисниками у штрафмайданчику й пробив точно в дальній від воротаря кут. Рахунок став 1:3. Це, вочевидь, надихнуло стрільських футболістів, які в наступній атаці знову забили гол зусиллям Назара Білотіла. На п’ятнадцятихвилинну перерву команди відправилися з рахунком 3:2 на користь «Горині».

Початок другого тайму мав подарувати інтригу, проте Іллі Набухотному з «Колоса» трішки забракло влучності й м’яч потрапив у стійку воріт. А ось юним гравцям із Тутович вдалося ще двічі IMG_20181111_152631наприкінці зустрічі влучити у ворота. Тож загальний рахунок гри 5:2 на користь «Горині». Після фінального свистка головного арбітра Віталія Жабчика відбулося нагородження команд і зробили загальне фото на згадку.

По закінченні гри юнаків, на футбольне поле боротися за суперкубок вийшли: чемпіон нинішнього розіграшу чемпіонату – клесівський «Граніт» і володар кубка району – великовербченська «Нива». Із перших хвилин більше шансів для взяття воріт було в селищенських футболістів. В одній із атак захисник «Ниви» неуважно зіграв у власному карному майданчику і м’яч зачепив його руку. Головний арбітр Василь Мичка без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку. Ігор Алімов («Граніт») майстерного виконав пенальті й відкрив лік забитим голам у цій грі. Після пропущеного м’яча футболісти «Ниви» відтіснили від власних воріт
суперника, а одна з атак стала результативною. Максим Давидюк вдало переправив м’яч у сітку воріт клесівської команди на 39 хв першого тайму. При нічийному рахунку колективи пішли на перерву.

IMG_20181111_132330На 56 хвилині гравцю ФК «Граніт» Валентину Криницькому в боротьбі із захисником суперника вдалося проштовхнути м’яч у ворота й знову вивести свою команду вперед. Футболісти «Ниви» апелювали, що гол був забитий не за правилами, але головний арбітр не змінив свого рішення і вказав на центр поля. Варто сказати, що великовербченські спортсмени намагалися зрівняти рахунок, але удари були неточними, а тому й безрезультатними. Навіть додані арбітром сім хвилин не вплинули на загальний рахунок. Тож футболісти ФК «Граніт» у свій загальний актив (золоті медалі чемпіонату, Кубок закриття футбольного сезону-2018) додали третій цьогорічний трофей – суперкубок Сарненського району.