Нам – дещиця, а воїнам – мить щастя

Учора відзначали День Гідності та Свободи. Ця дата присвячена зокрема й тим, хто вдень і вночі під пекучими променями сонця, у холодних окопах стоїть на сторожі та відбиває атаки ворога на сході країни.

Буваючи на передовій, бачимо, відчуваємо душею емоційний, моральний і фізичний стан вояків, їх настрій. Словами це не передати… Вони віддають молоді життя за наш спокійний сон і мирну буденність. Якби не ці герої, які захищають незалежність рідної України, хтозна, що вчинив би ненажерливий ворог…

Волонтери Волонтерського центру «Сарни» вже четвертий рік поспіль, чим і як можуть допомагають хлопцям в їх нелегкій боротьбі. Висилаємо багато адресних посилок «Новою поштою» в різні куточки Луганської та Донецької областей. Відправляємо мішки на пісок, запчастини до автомобілів, медикаменти, продукти харчування, миючі засоби. За можливості доставляємо особисто. У цьому році спорядили 3 автомобіля по 3 тонни. А також відправляли товари в Торецьк, Зайцеве зі Спілкою ветеранів АТО. Їх перевозив підприємець Леонід Мостюк, дуже добра та щира людина. Останній рейс здійснили 27 жовтня ц.р. Персонально доставили товари в три точки передових позицій: у 40 бригаду Курахово Донецької області, 10-ту – у Новозванівку та Світличне Луганської області та 14-ту – у м. Золоте Луганської області.

волонтери1За період функціонування Центру волонтери стикалися з різними людьми й думками. Дуже неприємно, коли запитують, чого туди їдемо, навіщо військові там стоять? На нього, знайдеш відповідь, тільки побувавши там і побачивши все на власні очі. Коли приїжджаєш, наші воїни навіть не дивляться, що привезли. Вони радіють, їм приємно, що їх пам’ятають і піклуються про них. Повірте, сльози навертаються на очі, а біль розриває душу, коли підходять юнаки віком 18-25 років і кажуть: «А ми з Рівненської області, Рокитного, Дубровиці…». А як тяжко від’їжджати, дивлячись на цих дітей, які залишаються там… Слава вам, наші дорогі та рідні захисники!

Щоразу, коли збираємося їхати до них, намагаємося порадувати чимось домашнім: готуємо голубці, котлети, зрази, салати різних видів, налисники з сиром і грибами, печену та квашену капусту, м’ясні вироби, пироги, булочки. А покуштувавши цих страв, хлопці кажуть: «Наче вдома побували…». І от заради оцих щасливих очей і слів вдячності приїжджаєш туди знову й знову. Збираєш товар, кошти – і в дорогу. Попри те, що лише в один бік потрібно проїхати 18 годин, а то й більше.

Та маємо з чим їхати й чим порадувати захисників завдяки благодійникам, які не відмовляють. Тож щиро дякуємо всім, хто допоміг нам, жертвуючи родинним затишком і спокоєм, із любов’ю, повагою та увагою підтримує співвітчизників, дарує добро та милосердя потребуючим.

Більшість із них просять не називати їх імен, тож ми низько вклоняємось їм за чуйність і патріотизм від себе та бійців, яких підтримуємо. Наша найщиріша подяка й тим, хто допомагає нам ладнатися в дорогу, завантажуючи гостинцями чи забезпечуючи пальним для транспорту: ВАТ «Хлібозавод» (Олександр Ярмулка), відділу освіти, молоді та спорту РДА (Світлана Коркош), колективам шкіл району, педагогічному коледжу (Петро Горкуненко), народному депутатові України Сергію Євтушку, депутатам районної ради: Володимирові Банацькому, Анатолію Горобею, Олегові Жошку, Миколі Клеваці, Вадимові Пупку, фірмі «Журавлина» (Олег Політило), ТОВ «Вирівський кар’єр» (Юрій Горець), ТОВ «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд» (Олександр Ковальчук), ТОВ «Селищенський гранкар’єр» (Сергій Ткачук), ДП «Клесівське лісове господарство» (Михайло Ониськевич), ДП «Сарненське лісове господарство» (Сергій Белеля), ТОВ «МСШ «Фаворит» (Сергій Мичка), пресвітеру Церкви віри євангельської-п’ятидесятників Олександрові Котку, жителям с. Тинне, кафе «Хуторок» (Галина Цицюра), піцерії «Мафіозі» (Тарас Павлюк), будмаркету «Ната» (Олександр Макарицький), колективу фірми «Здоба», ТОВ «Мінерал» (Микола Андрюшин), ПП «Платон» (Валентина Тотовицька), магазинам «Квадратний метр», «Будівельник» (вул. Ткача), ЗВП «Таврида», власникам магазинів у смт Степань і с. Кричильськ і їх жителям, магазину «Норма», колективам відділення Фонду соціального страхування, УВД України в Рівненській області, Центру зайнятості, готелю «Случ», магазину «Меблі на замовлення», магазину «Запчастини» (вул. Героїв Берестечка), поштовому відділенню № 5 (залізничний вокзал), Сарненській райспоживспілці, Комбінату громадського харчування, Великовербченському, Стрільському та Степанському споживчим товариствам, фірмі «Журавушка» с. Немовичі, ковбасному цеху та хлібопекарні с. Немовичі, ТзОВ «Фірма «Ринок», магазинам: «Нагода», «Сова», «Динаміт», «Ахтамар», «Беркут», «Дачник», «Наш край», «Гарант», «М’ясна хата», «Стовпинські ковбаси», «Деволд», «1000 дрібниць», «Юлія», «Престиж», «Новий імпульс», кафе-бару «Нептун», кафе «Саша», готельно-ресторанному комплексу «ДАлОС», ПрАТ «Рівнеенерго», ФОП В.В. Ковпак, перукарні «Панська цирульня», Окремому пожежному поїзду, митному посту Сарни, колективу «Зоомагазину», протоієрею Олександру УПЦ с. Вири, підприємцям: Романові Карачуну, Левану Ценадзе, Петру Кравчуку, Віктору Параниці, Іванові Шевцову, Тамарі Лінивій, Анатолію та Сергію Дубовцям, головам Клесівської та Немовицької ОТГ, працівникам і завідуючим хірургічним і реанімаційним відділеннями, аптекам, пожежній частині, начальнику АТП-15640 Іванові Ходакевичу та керівникові місії «Братерство без кордонів» Володимирові Хомичу.

Одно слово, усім, хто долучився до доброї справи благодійності. Хай вас Бог благословляє на довгі роки життя, мирне небо й хороші трудові здобутки.  Сподіваємося на подальшу співпрацю і, головне, чекаємо закінчення війни. До кінця листопада плануємо здійснити наступну поїздку на схід. Слава Україні!

З повагою та від імені Волонтерського центру «Сарни» Тетяна ЖАБЧИК.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz