СОК «Малинівка» набирає обертів

Щойно виїхавши на територію сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Малинівка», помітили двох чоловіків, які трудились на ділянці з полуницями – пололи зілля, проріджували ягідні кущі й пересаджували в рядки, де їх бракувало.

У теплиці теж тривала робота. Саджанці полуниці готували до зимової заморозки. Для цього їх відправляють на зберігання на Волинь. В інших областях діють спеціальні програми підтримки господарників, виділяють кошти під морозильні камери, розповіла головний агроном Ірина Павлова. DSC_1516-кУ нас таких немає. На сьогоднішній день переважну більшість саджанців сортують вручну. Відсортовані зв’язують у пучки. Рослини зволожують, часто обробляють фунгіцидом широкого спектру дії для запобігання розвитку плісняви й охолоджують. Оптимальна температура зберігання фріго-розсади становить 2°С. «Через зберігання в холодильнику, – долучається до розмови начальник відділу економічного й агропромислового розвитку РДА Петро Боротюк, – сповільнюється процес дихання, ягода зберігає всі поживні речовини, що є в корені, весною швидко набирає силу росту й відповідно скоро плодоносить».

Ірина Павлова розповіла, що за належного дотримання всіх параметрів технологічного процесу фріго-розсаду суниці можна зберігати до 8-9 місяців. Її розморожують безпосередньо перед висаджуванням. За необхідності вкорочують кореневу систему та замочують у воді на декілька годин. Після висаджування рослини поливають. Не маючи листової поверхні, вона краще DSC_1529-кприживається, ніж щойно викопані саджанці. А через 60 днів уже збирають перші ягоди. Тож у червні можна смакувати полуницею.

Ірина Павлова, як агроном-консультант, супроводжує одне підприємство з вирощування полуниці в Білорусі, а друге – у Дубні, може кожному за потреби також надати консультаційні послуги з вирощування малини. Розповіла, що торік у цю пору ще збирали зелений салат аж до самих морозів. Цьогоріч вирощували картоплю й зернові, а загалом у теплицях ростуть різні салати, рукола, пряні трави (кінза, розмарин тощо), помідори, огірки. До речі, і теплиця, й ділянка з полуницями оснащені крапельним поливом.

Подивились і розсадник, який опалюють узимку, де готують ранню розсаду до весни. До речі, дізналася від Ірини, що руколу, яка вже зацвіла, краще не їсти, а зелену можна чимось накрити та зберегти до Нового року. У рослині багато йоду,який стовідсотково засвоює організм.

 

Працюють самі на себе

DSC_1535-кГосподар СОК «Малинівка» Михайло Пінчук у своєму кабінеті гостинно зустрів нас кавою, що зігріла в холодну вітряну погоду. Світлини на стінах скромної кімнати демонструють пристрасть Михайла до мисливства та рибальства – на них кабани, кози, 5-кілограмові щуки. Чоловік любить ходити на полювання, коли сніг і мороз. Хоча, чесно зізнався, не вистачає часу. А про його професію столяра і будівельного тесляра свідчать оригінальні вироби з дерева, серед них – підставки під чашки з кавою. До речі, в Рівненському економіко-правовому коледжі він також здобув фах юриста.

Михайло Пінчук розповідає про кооператив, який очолює третій рік, – поля, худобу – корів, овець, телят, свиней, кролів, качок, нутрії. Останніх поки що лише п’ять. Родом він із села Колки Дубровицького району, де нині проживають батьки, навчився хазяйнувати ще змалку, як наставили мама з татом. Вони розводили нутрії, або як їх називали в народі «болотні бобри», тримали фретки (одомашнена форма дикого тхора). І тепер продовжують хазяйнувати – корови, свині, качки, індокачки. Ще й Михайлу допомагають і підтримують. Із власного господарства віддають для нього в кооператив телиць.

DSC_1547-кЦьогоріч у «Малинівці» вирощували картоплю, сіяли ячмінь, овес, але урожаєм, у порівнянні з минулим роком, похвалитися не можна, каже Михайло Григорович. Витрачатися на добрива дуже затратно, використовували на полях гній із власного господарства, яке тільки почали розвивати.

Десять членів кооперативу справляються самотужки. Дехто випасає живність, інший доїть корів. Є майже 50 овець, 5 дійних корів, 4 нетелі й понад 10 маленьких теляток. Були б більші об’єми продукції, можна було б реалізовувати її, розмірковує Михайло Пінчук. «Малинівка» тільки набирає обертів. Скажімо, починали з 5 поросят, тепер їх 45. Утримують і кролів, яких, кожен господар знає, нелегко розводити через хвороби. Попри те, що створили їм належні умови: окреме приміщення й ізольовані клітки, кормлять сухими кормами, з народженого потомства 10-12 виживає 1-3. У цьому році якийсь новий вірус – у малечі через 45 днів почала йти кров із носа.

DSC_1564-кТретій рік триває співпраця СОК «Малинівка» з Інститутом картоплярства Національної академії аграрних наук України. З 32 сортів картоплі, що висадили в минулому році, найкраще вродили рональдо, случ і партнер.

Нещодавно, у жовтні, офіційне відсвяткували 50-річчя створення інституту. На урочистостях, куди завітало багато почесних гостей, побували і Михайло Пінчук, і директор ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» Микола Морозюк. Обидва отримали почесні відзнаки НААН із нагоди ювілейної дати вишу й об’ємне друковане видання в подарунок, декілька ілюстрованих сторінок якого присвячені співпраці з СОК «Малинівка» та Дню поля, що проходив у серпні минулого року на його базі.

 

Качки породи мулард – безплідні

На території СОК «Малинівка» триває ремонт, необхідно перекрити до зими дах ферми, аби тримати корів, коней, овець і свиней окремо. А це тисяча квадратних метрів. Як завжди, все залежить від фінансів, акцентує увагу Михайло Пінчук. Велику територію, де все розвалювалося й стояли голі стіни, працівники кооперативу, серед яких жителі Маслопущі й Яринівки, фактично відновлюють з нуля. Тепер є власна тепла кухня, холодильники, душ, вбиральня – одно слово, зручності для людей.

DSC_1579-кМихайло Григорович особисто провів екскурсію по територією. Показав, де зберігають заготовлені корми. Петро Боротюк тим часом давав корисні поради, а доглянуті тварини викликали лише позитивні емоції. Уперше від Петра Боротюка почула цікаву інформацію про качок породи мулард, яких часто іменують «мулатками». Їх у «Малинівці» було майже 150. Так ось, внаслідок схрещування відомих качок птахівники отримали нову м’ясну породу, що відповідає всім сучасним потребам. Вони не тільки продуктивні в плані м’яса, але й дають цінну жирну печінку, яку, до речі, поряд із гусячою, використовують для знаменитої страви фуагра. Це ідеальна качка як для домашнього, так і виробничого вирощування.

Мені видалось дивним і навіть дещо незрозумілим, що качки породи мулард не дають потомства. Безплідні самки хоча зрідка й можуть нести яйця, пташенята з них усе одно не вилуплюються. Це вже доведено численним досвідом. Як кажуть, вони – односезонки, тобто, купили пташеня, а потім виростили його та з’їли.

 

На Новий рік – у СОК «Малинівка»

Здоров’я нам дається один раз на все життя, саме тому дуже важливо зберегти його на довгі роки. Екологічно чисті продукти харчування – це смачна та здорова їжа. На думку фахівців, відшукати зараз у магазині продукти, що не піддавали жодним змінам і не містять добавок, практично неможливо. М’ясо на прилавках у супермаркетах часто виглядає підозріло, має неприємний запах. DSC_1555-кНам не відомо, де його виробили, чим годували й напували тварин. Саме тому в СОК «Малинівка» вирішили зайнятися виробництвом екологічно чистої та здорової їжі.

Для розведення та вирощування свиней працівники вибрали м’ясну породу мангал. Ці дивовижні тварини невибагливі в утриманні та вирізняються незвичайними смаковими якостями. Нині вони покриваються густою
довгою шерстю від світло-бурого до чорного з сіруватим відтінком, чим нагадують диких мисливських свиней. До кращих беконних і м’ясних порід належить порода ландрас, яку також розводять у «Малинівці». Вона вирізняється малою кількістю підшкірного сала, високою якістю м’яса та набором ваги. Тварини вибагливі до кормів і умов утримання. До речі, у приміщенні, де перебувають свині, не відчули неприємного запаху. «Щодня чистимо й вивозимо гній, – розповів Михайло Пінчук, – посипаємо тирсою, потім соломою, тому запаху немає». Директор показав і вручну викормлених маленьких поросят, в яких захворіла мама.

На території кооперативу також офіційно працює приватний підприємець, фахівець з іхтіології Михайло Вальковський. Адже риба також потребує кваліфікованого догляду. А коропа, карасів, товстолобиків, білого амура запікають, коптять, роблять тушонки для власних потреб.

DSC_1574-к
Фото Василя СОСЮКА.

Прощаючись, побували в «Малинівці» на території оздоровчого комплексу біля ставків, де облаштована зона відпочинку з десятьма бесідками, які зайняті в основному в літній період, у сезон купань. Але й зима не виняток, є охочі відсвяткувати тут Новий рік. Насамкінець подивились саджалку, своєрідні вольєри для тримання риби та догляду за нею.DSC_1522-к DSC_1584-к DSC_1572-к DSC_1541-к DSC_1524-к

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz