Королева десертів Тетяна Рузанова

Якщо запахло мандаринами – це до приходу зими. Але вона щедра не тільки на сніг іхолод. А ще дарує нам той майже священний шлях, що в народі охрестили: «Від Романа до Йордана».

3Так, це пора року з короткими днями, але кожен із них свято. Зима це довгі вечори, і довгождані сімейні розмови за філіжанкою чогось тепленького. І, звичайно ж, випічка. Кожна господиня має свої
«коронні» рецепти, але не всі їх розголошують. Натомість Тетяна Рузанова  не тільки ділиться ними з друзями, а ще веде в соціальній мережі сторінку, присвячену кондитерському мистецтву, з фото та повною інструкцією приготування.

Народилась Тетяна в селі Любиковичі, тут закінчила школу. 2004 року вступила в Сарненський педагогічний коледж. З 2008 по 2010 р. продовжила навчання в Рівненському державному гуманітарному університеті. Певний час працювала в ДНЗ «Сонечко» в рідному селі, згодом перейшла в Мар’янівську ЗОШ на посаду вчителя німецької мови. Нині Тетяна у відпустці по8 догляду за дитиною. Особисте життя дівчини не одразу склалося щасливо. Після двох невдалих шлюбів справжнє кохання зустріла у 27 років. І її коханий чоловік Вадим став справжнім подарунком долі. Зараз подружжя проживає у власному домі в селі Бережки Дубровицького району. Вадим і Тетяна виховують двох синочків: чотирирічного Богданчика й Олексійка, якому вже майже два роки. Жодне свято чи вихідний у сім’ї Тетяни Рузанової не бувають
без її випічки, на столі завжди торт або пиріг. Молода господиня зізналась, що чоловік замість троянд дарує кондитерський інвентар (форми, насадки, вирубки, плунжери), бо це її тішить більше.

Тетяна просто не уявляє себе поза кухнею. Ще з дитинства мама та бабуся прищепили дівчині любов до випічки, запах кориці й нині повертає в дитинство. «Роби людям краще, ніж для себе», – ці слова вже нині покійної бабусі служать для Тетяни основою, стали 1життєвим кредо. Мама ще в студентські роки навчила готувати смачне медове тісто, з яким Тетяна найбільше любить працювати, а на запитання, з яким тістом працювати складно, впевнено відповідає, що такого не існує. Саме зі студентства Тетяна Рузанова почала займатись випічкою на високому рівні, щоправда, прикрашати десерти майже професіонально навчилась понад рік тому.

Її перше вагоме замовлення було у грудні 2017-го, дві викладачки педагогічного коледжу замовили медові тортики з арахісом, після чого, зізнається, її і понесло… Особисто знаю, що в Любиковичах жоден ювілей (чи то установи, чи хорошої людини) не обходиться без тортика від Тетяни Рузанової. І це не просто виріб – це шедевр, на якому рясно розквітають квіти з крему, сяють вершків посмішки мультяшних героїв. Кожен торт – як цікава історія. А виконаний сільраді торт із нагоди святкування Дня села Бережки отримав перше місце на кондитерському конкурсі. Щоправда, в арсеналі випічки молодої майстрині є не тільки торти й пироги, тут і печиво, і кекси, і рулети з різноманітною начинкою. Ба більше, Тетяна 15майстерно готує також всіма обожнювану піцу.

З плином часу стало зрозуміло, що майже всі дитячі мрії Тетяни Рузанової здійснились сповна: простора кухня, коханий чоловік, діточки і звичайно, робота для душі. Але, як і в кожної жінки, ще залишились маленькі та великі бажання. Оскільки Тетяна майстер із випічки, то і мріє про власну маленьку кондитерську. І щоб у ній так само пахло корицею, а кожен відвідувач зміг врятуватись від зимового холоду за філіжанкою чогось гаряченького і, зрозуміло, випічкою, виготовленою з любов’ю.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz