Міцна армія – сильна держава

Минулого четверга українське військо відсвяткувало 27 річницю з дня створення. З цієї нагоди в приміщенні клубу в/ч А-0153 відбулися урочисті збори.

DSC_3002Звертаючись до ветеранів і працівників частини, її начальник полковник Олександр Сварицевич  нагадав, що «армія – це втілення національної гідності народу, тільки її міць надає країні ваги на міжнародному рівні. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що незважаючи на руйнування армії в минулі десятиліття, складні економічні умови сучасності, Збройні сили України відроджені, незламні та непереможні, нам є чим і ким пишатися. За 4 роки чисельність українського війська зросла майже вдвічі, сягнувши 255 тисяч осіб. Сьогодні практично створена професійна армія. Тільки за останні два роки Збройні сили України підписали контракти з 130 тисячами DSC_3037військовослужбовців – це люди, які вже воювали, вмотивовані, досвідчені, пройшли підготовку, зокрема з партнерами із США, Канади, Великобританії. На сьогоднішній день кожний 10 військовослужбовець держави – жінка». За 4 роки фінансування Збройних сил досягло рекордної цифри – у 2018 році Міноборони отримало бюджет у 83,3 млрд грн. Це найбільша сума за всі роки незалежності.

DSC_3050За час проведення антитерористичної та операції Об’єднаних сил у період з 2014-2018 років фахівці в цехах бази відремонтували та відправили у війська майже 1300 одиниць ракетно-артилерійського озброєння і до 300 тисяч стрілецької зброї. Виїзні ремонтні бригади в районах виконання бойових завдань відновили понад 1600 одиниць озброєння. Значних успіхів досягнули у продовольчому та речовому забезпеченні військовослужбовці. Нарешті вони отримали зручну, практичну, пристосовану до різних видів діяльності та бойових дій військову форму одягу.

DSC_3061Варто зазначити, що в загальному рейтингу серед 136 найсильніших армій світу Україна посідає нині 29 місце.

На превеликий жаль, 27-му річницю Збройних сил України зустрічаємо з непоправними втратами. Схиляємо голови перед героями, які віддали життя, виконуючи священний конституційний обов’язок перед українським народом. Присутні хвилиною мовчання вшанували героїв…

DSC_3073Командир частини та керівники міста та району під оплески за бездоганну військову службу, зразкову військову та трудову дисципліну, сумлінне виконання конституційного обов’язку із захисту суверенітету держави та з нагоди 27-ї річниці Збройних Сил України вручили кращим з кращих грамоти та квіти. Серед нагороджених: старший прапорщик С. Мірко, старший сержант А. Твердий, старший солдат В. Васильчик, працівник Збройних сил України П. Пінчук. Подяки оголосили капітану П. Антонюку, лейтенанту А. Ізмайлову, молодшому лейтенанту Є. Федоровичу, DSC_3093старшому прапорщику Я. Мірко та іншим. Були й інші заохочення від командира частини Олександра Сварицевича, голів РДА Ярослава Яковчук, райради Руслана Серпенінова й очільниці міста Світлани Усик.

На завершення урочистостей аматори сцени районного Будинку культури порадували учасників дійства патріотичними, ліричними та веселими піснями.

DSC_3088
Фото Василя СОСЮКА.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz