Найщиріші привітання в День місцевого самоврядування

Святковий концерт, приурочений Дню місцевого самоврядування, відбувся минулої п’ятниці в МБК «Залізничник». Теплими словами побажань розпочали захід ведучі Галина Куришко та Юрій Прозапас.

DSC_3324Першими привітали депутатів, членів виконавчого комітету, працівників апарату міської ради, ветеранів місцевого самоврядування керуючий справами виконавчого апарату районної ради Вячеслав Шимко та керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах, який, зокрема, вручив вітальну листівку від Президента України голові міської ради Світлані Усик.

Світлана Борисівна у свою чергу подякувала колегам за віддану та невтомну працю, адже завдяки цьому в місті вдалось багато чого зробити. Також міський голова запропонувала відійти від формату традиційного звіту зробленого за рік і дозволити собі в цей день відпочити та DSC_3251відчути атмосферу свята, яку заслужив кожен представник органів місцевого самоврядування. Вкотре вражена виступами творчих колективів Сарн, вона наголосила, що міська рада вчинила правильно, приділивши цьогоріч особливу увагу розвитку талановитих дітей. Адже головне для міста, щоб його діти були щасливими. За це й інші досягнення з вуст міського голови звучали слова вдячності: «Колектив – це не ті, хто йдуть позаду, чекаючи поки хтось спіткнеться, не ті, хто поспішають, випереджаючи, а ті, хто йдуть поруч. Дякую всім працівникам за те, що ми завжди йдемо пліч-о-пліч». Тож найкращих працівників і депутатів Сарненської міської ради нагородили грамотами та подяками.

DSC_3239Завідувачка ДНЗ «Калинка» Галина Євгейчук зачитала цілу віршовану поему про органи місцевого самоврядування, яку складали всією дитсадковою родиною. Римовані привітання для винуватців свята приготував і директор КП «Готель «Случ» міської ради Тарас Драганчук. Ще більше досягнень і натхнення на нові здобутки побажала завідувачка міським клубом «Колос» Тетяна Калюшик, а депутат Володимир Городнюк зазначив, що всі звикли відзначати День місцевого самоврядування традиційно, але цього року дійство було по-особливому святковим і душевним.

DSC_3268
Фото Василя СОСЮКА.

Окрім цього, присутні насолоджувались насиченою концертною програмою за участю народного аматорського вокального ансамблю «Мереживо» (керівник – Юлія Симончук), вихованок студії вокалу «Спалах» і дитячого фольклорного ансамблю «Веретенце» (Галина Куришко), ансамблю баяністів Сарненської дитячої музичної школи (Дмитро Августовський), зразкового аматорського хореографічного колективу «Журавка» (Сергій Галушко), хореографічного колективу «Сяйво» (Катерина Шепель), дуету талановитих сестер Галини та Яни Куришко. «Театралізовані миттєвості» глядачам продемонструвала художній керівник МБК «Залізничник» та театральної студії «Горнятко» Катерина Симончук. Насамкінець гурт «Сім п’ятниць» запалив глядацьку залу веселими музичними композиціями.DSC_3414 DSC_3381 DSC_3351 DSC_3340 DSC_3302 DSC_3284

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz