У спортзалі – з автоматом!

В умовах національно-патріотичного виховання все більше молоді гартується навколо історичних, духовних і спортивних аспектів щирого та справжнього українця, який із діда-прадіда повсякчас боронитиме свій рідний край, родину, Батьківщину.

IMG_20181206_161055Саме з цією метою та з нагоди Дня Збройних сих України у Тинненській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли традиційні патріотично-спортивні змагання серед юнаків, які щорічно проводять, починаючи з далекого 1982 року. Цьогоріч у заході взяли участь сім колективів: збірні дев’ятих, десятих та одинадцятих класів Тиненнської ЗОШ І-ІІІ ст., одинадцятикласників Немовицької і Зносицької ЗОШ, другого курсу Сарненського педагогічного коледжу РДГУ, а також представників Національної гвардії України.

IMG_20181206_151828В актовій залі навчального закладу учасників і гостей зі святом поздоровили директор Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимир Титечко, сільський староста Олександр Трохимець, заступник голови Немовицької ОТГ Олександр Шмалюх і настоятель місцевого православного храму отець Олексій. А учнівські колективи представили вокальні, хореографічні та декламаторські номери патріотичного характеру.

Згодом у спортивній залі завирували змагання серед однолітків із десяти військово-спортивних видів: розібрання та зібрання автомата, армреслінг, підняття штанги, штрафні кидки у баскетбольний кошик, дартс, підтягування на перекладині, декілька змішаних IMG_20181206_154301естафет і перетягування линви. За всіма баталіями спостерігала суддівська колегія в складі Сергія Слави, Миколи Котка та Сергія Самойлика.

Після всіх змагань чемпіонами стали збірна учнів одинадцятих класів Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. За ними розташувалися представники цього ж навчального закладу (10 клас), а замкнули трійку призерів студенти Сарненського педколеджу. Команди-призери, представники отримали подарунки та грамоти як у загальних заліках, так і в особистих, а переможець ще й кубок. Спонсорами заходу виступила Немовицька ОТГ (голова Віктор Савчин).IMG_20181206_184730 IMG_20181206_183243

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz