З вірою в здоровий глузд

Про те, що користуватися послугами «Нової пошти» дуже зручно,  відомо усім. Але коли вона ще й поряд – краще удвічі

DSC_2868
Фото Василя СОСЮКА.

Тож підприємець із Цепцевич, за сприяння районної  та сільської влади, за власні кошти взявся в одному з приміщень колишнього колгоспу облаштувати поштове відділення. І ось нещодавно, після чималих зусиль авторів проекту, «Нова пошта» почала надавати послуги сільським мешканцям. За адресою: вулиця Молодіжна, 19б, можна відправити чи отримати посилку, переказати кошти, тобто
увесь пакет поштових послуг. Тепер мешканцям Цепцевич відпала потреба їздити за посилками 25 кілометрів не найкращою поки що дорогою в місто Сарни. Скористатися послугами можуть і жителі сусідніх сіл Тріскині, Тутовичі, Висове, Довге та Великі Цепцевичі. Тож у приміщенні, що простоювало, віднині отримали офіційні робочі місця троє працівників, які будуть трудитися на благо громади.

Представник «Нової пошти» з обласного центру Надія Зелент і місцеве керівництво закладу бачать у таких проектах просвіт для розвитку українських сіл, де мешкає майже половина населення країни. Мріючи про процвітаючий населений пункт, жителі Цепцевич через ЗМІ звертаються до влади ще з одним проханням – потрібен банкомат. Із введенням у дію відділення «Нової пошти», з’явилися всі умови для його встановлення. Отож чимало власників карток, серед яких і працюючі, й пенсіонери, з нетерпінням чекають нових зручностей, бо, попри всі негаразди в державі, дивляться з оптимізмом у майбутнє села і вірять, що здоровий глузд переможе.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz