Не боятися публічності закликав рівненський журналіст Юрій ДЮГ

11 грудня в приміщенні Сарненської райдержадміністрації відбувся семінар-тренінг «Громадськість і влада (напрями, форми, методи взаємодії з громадськістю тощо)».

DSC_3535
Фото Василя СОСЮКА.

Журналіст і громадський діяч Рівненщини Юрій Дюг, який був головним спікером, розповідав присутнім, як долати комунікаційні бар’єри між представниками владних структур і населенням. Цікаво, що учасники, серед яких представники громадських організацій Сарненщини, місцевих рад району та місцевих ЗМІ, а також працівники структурних підрозділів Сарненської райдержадміністрації та соціальної сфери району, не заперечували, що труднощі в налагодженні контакту з аудиторією справді виникають. Тож у жвавій дискусії намагались віднайти конкретні способи співпраці органів влади з громадами та громадськими організаціями.

АDSC_3536вторитетний рівненський журналіст переконував, що в сучасному інформаційному суспільстві, коли кожен громадянин може стати ньюз-мейкером, важливо не просто сумлінно виконувати свою роботу, а й вміти про неї говорити. Адже нині, за його словами, діє просте правило, на яке варто зважати: «Якщо про вашу роботу ніхто не знає – ви її не робили». Також Юрій Дюг радив активно використовувати соцмережі для популяризації діяльності місцевих рад і поділився секретами успішного ведення публічних сторінок. Майже тригодинний тренінг був насиченим теоретичними та практичними порадами, цікавим і пізнавальним.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz