Лицарі права та справедливості

Символічно, що 19 грудня, у день великого православного свята – Святого Миколая-чудотворця, відзначають День адвокатури в Україні.

Представники цієї благородної професії завжди готові прийти на допомогу своєму клієнтові й захистити його права та відновити справедливість.

Адвокати, які співпрацюють із Сарненським місцевим центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме Геннадій Михалець, Іван Симончук, Віталій Семейко та Дмитро Овдіюк, стоять на варті прав і законних інтересів клієнтів і докладають максимум зусиль, щоб отримати оптимальний для них результат. Зокрема серед позитивних рішень, що стали підсумком клопіткої роботи цих адвокатів, є рішення щодо захисту прав внутрішньо переміщених осіб, багатодітних матерів, учасників АТО, встановлення додаткових строків для прийняття спадщини, визнання права власності, оскарження рішень Пенсійного фонду України про відмову в призначенні пенсії та ін.

Особливої подяки заслуговують ці адвокати за своє наставництво – безкорисливу допомогу і мудрі поради фахівцям місцевого центру.

Цьогоріч відзнаками Координаційного центру з надання правової допомоги нагороджено 100 найкращих адвокатів України, серед них наша гордість – Геннадій Михалець.

З нагоди професійного свята вся команда Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги щиро вітає всіх представників цієї благородної професії, а особливо адвокатів, які співпрацюють із Центром, зі святом. Щиро зичимо нових професійних досягнень, сил і наснаги, благополуччя, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі. Мудрості вам, лицарі права, мужності й витримки у відстоюванні справедливості.

Аліна ХАРЧЕНКО, головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz