Uprise Centre – успішне майбутнє вашої дитини

В наш час професія програміста набирає все більшої популярності. Айтішником мріє стати чи не кожен український підліток, адже це сучасна, престижна та прибуткова діяльність.

Відтепер ця мрія, яка ще недавно здавалася маленьким сарненцям недосяжною, може стати реальністю завдяки новому унікальному курсу програмування від Uprise Centre.

Uprise Centre – це майданчик альтернативної освіти, що допомагає розвивати практичні навики та креативне мислення змалку. Нині засновникам Uprise Centre вдалось розбудувати цілу мережу освітніх центрів, що включає дев’ять філіалів. І кількість їх постійно зростає.  Такого успіху досягнули завдяки вірі в обдарованість кожного вихованця, що підтверджує і девіз мережі «Давайте зростати разом! Ваші можливості – безмежні!». Особливістю освітніх центрів Uprise Centre є не тільки якісне навчання дітей, а й створення дружньої атмосфери. Адже досягати хороших результатів легше, коли вчитись комфортно та цікаво.

DSC_7395Ще один принцип їхньої роботи – надавати сучасні знання. Саме тому курс програмування включає різні напрямки, що логічно пов’язані один з одним: User, Maker, Hacker, Designer, Youtuber, Advertiser. Цей курс дає хороші навики комп’ютерних технологій та soft skills, а саме: створення сайтів, програмування, розробка комп’ютерних ігор, логотипів, листівок і дизайну ігор, креативне мислення та досягнення своїх цілей. Тобто все те, що може перетворити дитяче хобі в перший заробіток. До речі, розвивати здібності пропонують юним програмістам віком від 8 до 14 років.

Також в Uprise Centre значну увагу приділяють вивченню англійської мови. Підтягнути популярну іноземну мову тут можуть як малеча, так і дорослі. У планах креативної команди Uprise Centre запровадити в Сарнах курси програмування для дорослих, арт-школу для дітей, провести незабутній зимовий табір і ще чимало проектів для розвитку юних сарненців.

«Тут, на периферії, дуже багато здібних і творчих дітей, які не мають таких можливостей, як, скажімо, в обласних центрах. Ми намагаємось цю ситуацію змінити», – пояснює команда Uprise Centre.

«Інвестиції в знання завжди дають найбільший прибуток», – Бенджамін Франклін. Тож подаруйте своїй дитині шанс розвиватись відповідно до вимог сучасного світу з Uprise Centre. Хтозна, можливо, саме ваша дитина – майбутній успішний програміст. Відвідати освітній центр у Сарнах можна за адресою: вул. Широка, 1 (другий поверх), а детальніше ознайомитися з напрямками його діяльності на сайті: uprise.in.ua або інформацією щодо програмування за телефонами: +380981776606, +380962945631, +380505570224, +380660884906.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz