«Миколайчики» слухняним вихованцям «Сузір’я»

День Святого Миколая діти чекають із нетерпінням, адже хочуть отримати справедливу нагороду за свої вчинки та поведінку впродовж року.

DSC_4052Не дивно, що першими в Сарнах чудотворця зустрічали вихованці МБК «Сузір’я», бо наполегливо навчались новому, розвивали таланти, вдосконалювали здібності, щоб упевнено дебютувати на сцені Будинку культури з яскравим концертом.

18 грудня актова зала була переповнена глядачами, які невтомно фіксували виступи юних артистів на гаджети й не жаліли оплесків. Ведуча заходу, художній керівник МБК «Сузір’я» Леся Мельник в образі Зими-чарівниці демонструвала улюбленим мультиплікаційним персонажам Тому і Джері, які завітали на свято, таланти вихованців. DSC_4045Так, «запалювали» в ритмі танцю учасники хореографічної студії «Сяйво» (керівник Катерина Шепель), а підняли святковий настрій новорічними піснями та дзвінкими голосами зірки вокальної студії керівник МБК «Сузір’я» (Ольга Романчук).

DSC_4137
Фото Василя СОСЮКА.

Після такої насиченої програми головний герой дійства Святий Миколай роздав дітям заслужені подарунки. Привітати колектив і вихованців МБК «Сузір’я» завітав керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно, який наголосив, що такі заходи спонукають ще DSC_4179більше підтримувати та розвивати дітей і молодь у нашому місті: «Вкладаючи копійку в освіту, культуру, духовність, натомість отримуємо великий скарб – талановитих дітей, справжніх артистів». Насамкінець директор Будинку культури Людмила Ворон щиро дякувала всім, завдяки кому «Сузір’я» розвивається й удосконалюється: вихованцям – за обдарованість й артистизм, батькам – за довіру, колективу – за величезну працю та креатив, а міській раді – за підтримку та співпрацю. DSC_4126 DSC_4105 DSC_4078 DSC_4055 DSC_4040 DSC_4036 DSC_4185

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz