Миколай про діток знає все, подарунок кожному несе!

До учасників кімнати сімейного спілкування «Країна щасливої сім’ї», що діє в Сарненській районній бібліотеці для дітей завітав Святий Миколай. Зустрічі кімнати спілкування завжди дарують батькам і малечі атмосферу домашнього затишку та гарний настрій.

DSC_4266
Фото Василя СОСЮКА.

Тож 19 грудня влаштували особливе дійство добра, душевного тепла та родинного єднання «Таїнство світлого празника».

Святково одягнена дітвора розважалась, бавилась в ігри, фотографувалась і з нетерпінням чекала Миколая Чудотворця. Розпочала захід заступник директора бібліотеки Валентина Гольонко, яка розповіла, що він приходить до слухняної й активної малечі. Тож діти не зволікали, а завзято розповідали вірші та співали. Повчально та пізнавально про DSC_4405постать Миколая як реальну людину, яку за її благородні вчинки та гідне життя нарекли святим, розповів отець Андрій, настоятель української православної церкви.

Справжню новорічну казку дітям подарували студенти Сарненського педколеджу, з якими вони співали та танцювали. Після розваг малеча отримала солодкі презенти від винуватця дійства – Святого Миколая.DSC_4379 DSC_4364 DSC_4347 DSC_4334 DSC_4245 DSC_4235 DSC_4470

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz