Новорічний подарунок медичним працівникам від депутатів міської ради

Справжній новорічний подарунок підготували депутати Сарненської міської ради працівникам закладів охорони здоров’я. Аби медичні працівники КЗ «Сарненська ЦРЛ» отримали заробітну плату й розпочали новий рік без заборгованості, міські обранці внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік.

А саме збільшили розмір субвенції міського бюджету районному з 800 тисяч гривень до двох із половиною мільйонів гривень.

Ще однією подією стало повернення в депутатську родину Мирослава Радчука, з чим його привітала міський голова Світлана Усик. Голова міської виборчої комісії Тетяна Онопрієнко зачитала інформацію про визнання його повноважень.  Мирослав Радчук працюватиме в постійній комісії з питань спортивної та молодіжної політики.

На засіданні затвердили зміни до цільових програм із пріоритетних напрямків розвитку міста Сарни. Скажімо, обсяг фінансування програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури учнів міста Сарни збільшили зі 100 тис. грн до 130 тис. грн. А фінансування заходів програми «Відшкодування різниці в тарифах на послуги з водовідведення для КП «Екосервіс» на 2018 рік – з 500 до 635 тис. грн. Також на 100 тис. грн підвищили фінансування програми для КП «Екосервіс».

Обговорюючи міський бюджет, окрім збільшення розміру субвенції районному бюджету з нарахуваннями на оплату праці медичним працівникам, також затвердили субвенцію соціально-економічного розвитку  з державного бюджету в розмірі 105 тис. грн і спрямували кошти відповідно на дошкільний навчальний заклад № 1 у розмірі 30 тис. грн на придбання дитячого ігрового комплексу, ДНЗ № 9 «Росинка» на комп’ютерну й оргтехніку – 25 тис. грн, фізкультурно-спортивному клубу «Повір у себе» – 20 тис. грн для придбання спортивного інвентарю, міському клубу «Колос» – 15 тис. грн на аудіоапаратуру та міському Будинку культури «Залізничник» – 15 тис. грн для купівлі  фотокамер.

На засіданнях постійних комісій під час обговорення Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Сарни на 2019 рік пропозицій не надійшло. Затвердили 23 цільові програми за пріоритетними напрямками розвитку міста на 2019 рік, серед них – із надання допомоги хворим, які проживають на території міста Сарни й отримують програмний гемодіаліз.

Майже півтори години постійні комісії попередньо обговорювали основний документ – міський бюджет на 2019 рік. А зміни, що внесли: затвердити субвенцію з районного бюджету на утримання дошкільних навчальних і закладів культури на 2019 рік у розмірі 31 млн 895 тис. 330 грн. Загальна ж сума бюджету – 82 млн 200 тис. грн.

На засіданні обговорили також план роботи міської ради на прийдешній рік та інші організаційні питання.

Як завжди, на розгляд сесії винесли низку листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій міста Сарни із земельних питань. Якщо заяву Тетяни Борисюк не розглядали через власне рішення заявниці, то Василю Мелещуку не надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. Ще 6 заяв громадян відправили на доопрацювання, а Богдану Біжику відмовили через невідповідність проекту містобудівній документації. Відмовили й Віктору Хомичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів через невідповідність місця розташування земельної ділянки містобудівній документації.

Окрім того, головний спеціаліст із земельних питань Андрій Арсентєв акцентував увагу, що кожен громадянин, який стоїть на обліку на виділення земельної ділянки, повинен кожні два роки поновлювати документацію, тож кому необхідно, поспішіть це зробити до кінця місяця.

Світлана Усик акцентувала увагу на інформації голови районної ради Руслана Серпенінова, надрукованій у «Сарненських новинах» та озвученій на засіданні сесії районної ради, щодо неефективного використання коштів міського бюджету. Всі кошти міського бюджету, наголосила міський голова, спрямовані на об’єкти, затверджені Програмою соціально-економічного розвитку, та формувалися на основі запитів і звернень депутатів і мешканців міста. Отож, за словами Світлани Усик, Сарненський міський бюджет не просить грошей і подякувала всім платникам податків за його наповнення. Прикро, звичайно, що підрядники, які виграли тендер, не закінчили заплановані об’єкти й не освоїли кошти. Попри все, ці кошти є перехідними, тож усі ремонтні роботи закладів чи вулиць будуть виконані.

Депутати міської ради, ефективно використовуючи кошти міського бюджету, впродовж 2018 року виділили мільйон гривень на розвиток спорту міста й району, і з них 200 тис. грн – футбольному клубу та Федерації футболу.

Насамкінець Світлана Усик вручила Подяку міського голови депутату міської ради й активному учаснику всіх спортивних заходів Віталію Годунку, а грамоту голів райдержадміністрації та районної ради – Олександру Фесовцю. Усім побажала успішного Нового року й далі працювати на благо міста й кожного жителя.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz