Шкільний автобус, нова дорога та в недалекій перспективі й нова школа – такі подарунки отримали учні села Цепцевичі

Минулого четверга в Цепцевичах було справжнє свято: тут урочисто вручили новенький шкільний автобус. В актовій залі школи зібралися чи не всі учні, вчителі та батьки.

Адже автобус – це не єдиний привід порадіти. Цього року за безпосереднього сприяння голови обласної ради Олександра Данильчука почали будувати дорогу Яринівка-Цепцевичі та, що найголовніше, стартувало довгоочікуване будівництво нової школи.

Це вже третій за останні декілька місяців візит Олександра Данильчука в Цепцевичі. Першого разу він побував тут ще влітку, де на прохання директора Цепцевицької ЗОШ і депутата облради Людмили Мариніної зустрівся з батьками учнів і вчителями. Люди в розпачі скаржилися на ситуацію зі зведення нової школи, що зупинилося, щойно розпочалося. І погрожували 1 вересня не пустити дітей на навчання, якщо ситуація не зміниться.

– Наступного року ми обов’язково продовжимо будувати вашу нову школу. Усі необхідні процедури вже пройшли і навіть почали підготовчі роботи, – повідомив Олександр Данильчук.

Голова обласної ради привітав цепцевицьку громаду із завершенням будівництва ділянки дороги Яринівка-Цепцевичі та взяв участь у врученні нового шкільного автобуса. Як розповіла Людмила Мариніна, це – другий шкільний автобус, якого також дуже чекали. Адже учнів на навчання довозять ще з трьох довколишніх сіл. Загалом же це 29-й автобус, який на умовах співфінансування за відповідною обласною програмою отримали школи Рівненщини.

За матеріалами офіційного сайту Рівненської обласної ради.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz