Дякуємо за віру в щасливе майбутнє

депутату Рівненської обласної ради, директору Цепцевицької загальнооствіньої школи І-ІІІ ступенів Людмилі Мариніній

Дуже приємно, що в цей нелегкий час живуть люди, готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Саме такою є Людмила Василівна Мариніна – директор Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, депутат Рівненської обласної ради.

13 років тому в нашій школі було холодно та сиро, від вітру й морозу не рятували гнилі двері та вікна, уражені грибком, провалювалася підлога, а на стінах час від часу виростали гриби… Це правда! Побачивши ці жахливі умови навчання наших дітей, Людмила Василівна була шокована й відразу почала діяти. Ми звикли, що все це замінити й відремонтувати повинна держава, влада, і просто чекали з року в рік змін. А директорка не чекала – стукала в усі двері, шукала спонсорів, залучала батьків, писала проекти, використовувала позабюджетні кошти. Навіть зі Швеції нам везли шкільні дошки та меблі. Зараз у школі тепло та затишно, нові вікна й двері, покращена матеріально-технічна база, створені комфортні умови для навчання в тісненькій і маленькій нашій школі-«рукавичці».

Завдяки наполегливій праці Людмили Мариніної в Цепцевичі прийшли інвестиції завдяки Програмі розвитку Організації Об’єднаних Націй і Міжнародного дитячого фонду «ЮНІСЕФ». Відкрили інформаційно-комп’ютерний і сімейний центри, облаштували дитячий майданчик, замінили вікна та двері ще й у дитячому садку.

Головною проблемою Цепцевич було і є будівництво нового навчального закладу, адже нинішній розрахований на 240 дітей – відвідують понад 700, тому змушені вчитися у 2 зміни й пізно повертатися додому. Цю проблему підняли ще у 2005 році. Мінялася влада, були обіцянки, а ми все вірили й чекали…

У Людмили Василівни, попри партійності, паперову тяганину та політичні інтриги, на першому місці були і є діти. Саме заради здійснення мрій тисячі дітей Людмила Мариніна взяла участь у 2015 році у виборах і нині є депутатом Рівненської обласної ради. Відтоді вона докладає максимум зусиль, щоб наші діти не страждали, навчаючись у коридорах до 21.00, аби червона стрічка відкриття школи замайоріла і в Цепцевичах. І саме у вересні цього року громада села дійсно отримала надію на щасливе майбутнє наших синів і дочок: адже, через її наполегливе відстоювання в Рівненській обласній раді наших інтересів почалося таке довгоочікуване будівництво нової школи.

А ще для школярів закупили новий автобус, про потребу якого вона перша підняла питання, і завдяки її сприянню з обласного бюджету виділили 744 тис. грн.

Багато років жителям сіл Тріскині, Цепцевичі, Висове дошкуляє проблема бездоріжжя. І ми добре знаємо, що це пані Людмила добивалася, і саме їй повинні дякувати за зрушення й початок прокладання асфальтованого покриття. Сподіваємося, що продовжать будівництво шляху в найближчий час.

Знаємо, що дається це все нелегко, трапляється багато перешкод, непорозумінь… Розуміємо, що затрачає на це багато власних сил і здоров’я, але віримо – вона все здолає! Бо має імідж доброї та мудрої наставниці в колективі та серед людей, професійної та далекоглядної, толерантної і м’якої, дієвої і цілеспрямованої. І попри всі сльози та розчарування завжди залишається ніжною, щирою та усміхненою!

Вельмишановна Людмило Василівно! У ці новорічні та різдвяні свята жителі села Цепцевичі, батьківський і вчительський колективи висловлюють Вам велику подяку за те, що даєте надію та віру на світле майбутнє наше та наших дітей. Бажаємо щирої любові й щастя, великої удачі та всіх благ, доброї надії та миру. Нехай небеса дарують міцну віру в серці й справжнє свято душі. Щоб Ви міцно трималися на політичному олімпі, мали бажання і наснагу працювати на користь нашої держави та Цепцевицького краю. Ми просимо в Бога Вам здоров’я за доброту, принциповість, небайдужість, уміння почути кожного і за можливості допомогти. Запевняємо, що Ви завжди можете розраховувати на наші підтримку та розуміння.

Знаємо Вас як людину, в якої слова не розходяться зі справами. Тож надалі залишайтеся такою, як Ви є, твердо йдіть до мети й будьте вірні своїм принципам. У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. А доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Знайте, що громада села Цепцевичі цінує та підтримує Вас.

З повагою жителі с. Цепцевичі, батьківський і педагогічний колективи Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. (Усього 84 підписи).

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz