Новорічна ятка кличе до фотосесій

Із приходом новорічно-різдвяних свят так і хочеться з головою зануритися в казкову феєрію, де улюблені мультяшні герої неодмінно подарують гарний настрій і справжню безтурботність.

У КЗ «Сарненський районний будинок дітей і молоді» впродовж святкового циклу функціонує композиція «Новорічна торгова ятка», яка так і вабить яскравими вогнями, художньою естетикою малечу та батьків, які не пропускають нагоди, аби зробити світлину на фоні незвичайно красивої фотозони.

IMG_20190103_161959
Фото Василя ТИТЕЧКА.

Під час тематичних новорічних ранків (у декілька турів), що проводять працівники БДМ вихованцям гуртків та жителям міста, – це хороша можливість відчути дух прийдешнього свята. Як розповіла Тетяна Оверчук (куратор і автор ідеї): «Ми з колегами думали, що б таке зробити, аби осучаснити й ще більше здивувати нашими традиційними новорічними композиціями. І от мене надихнула ось ця ятка, яку сконструювали за два дні. Значно допомогли Галина Бікус, Анастасія Волошина, Людмила Радько, Юлія Мірковець, Галина Генько, Людмила Курачик, Віта Камзьол, Анжеліка Леончик та інші. Колеги приносили з дому різні матеріали для втілення новорічної будови. Дехто поділився лінолеумом, інший – залишками шпалер, новорічним кольоровим дощиком… І ось, у підсумку, результат спільної роботи», – підсумувала Тетяна Оверчук.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz