Музиканти-нацгвардійці підкорили серця сарненців

16 січня в МБК «Залізничник» виступив військовий оркестр 2 Галицької бригади Національної гвардії України. Вже не перший рік музиканти влаштовують післяріздвяний тур містами Західної України, де розташовані військові частини й підрозділи НГУ.

DSC_6324Віднедавна патрульна рота військової частини 3055 НГУ, очолювана її командиром – старшим лейтенантом Кирилом Ахметшиним, дислокується і в Сарнах, тому цьогоріч гості зі Львова завітали в наше місто.

У рамках концертної програми військовослужбовці-музиканти радували слухачів різножанровими композиціями, серед яких хіти легендарного гурту «Queen», народні українські пісні, мелодії відомих композиторів і музичні в’язанки колядок і щедрівок.

До охоплення аудиторії охоронці громадського порядку підійшли стратегічно, щоб цікаво було всім: юнаки та юнки розглядали виставку спецзасобів нацгвардійців, приміряли форму, в якій бійці патрулюють, фотографувались у ній, а поціновувачі музичного мистецтва з нетерпінням чекали початку концерту. До DSC_6375речі, їх виявилося чимало, адже глядацька зала була заповнена. Жителі міста були щедрими на оплески, а з кожним наступним номером захоплення й овації глядачів збільшувались. Варто відзначити, що учасники військового оркестру 2 Галицької бригади Національної гвардії України – вдячні артисти, адже, відчуваючи підтримку присутніх, упродовж майже двох годин віддавались на сцені повністю.

Приємним сюрпризом гостям став виступ сарненського соловейка Галини Куришко, яка виконала автентичні поліську та галицьку пісні. Подяку та захоплення від сарненців музикантам висловила міський голова Світлана Усик. Вона наголосила, що нацгвардійці – це не лише наша безпека та сила, а й духовність, і запросила почесних гостей приїжджати в Сарни частіше. Начальник оркестру старший лейтенант Роман Вовк із радістю прийняв запрошення і був приємно вражений теплим прийомом. Особливу увагу на майстерність галицьких музик звернув також директор КЗ «Сарненська дитяча музична школа». На його думку, такі виступи демонструють нашим талановитим дітям той рівень володіння інструментами, до якого їм потрібно прагнути.

Наприкінці концерту зал аплодував стоячи та викликав оркестрантів на біс, а вони радо віддячували виконанням додаткових композицій.

DSC_6455DSC_6337 DSC_6335 DSC_6327 DSC_6319 DSC_6463 DSC_6442 DSC_6385 DSC_6357

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz