Спортивний прокурор – Володимир Рудковський

Володимир Рудковський зі шкільних років подружився зі спортом і назавжди став його справжнім поціновувачем. Ще учнем Сарненської гімназії з друзями відвідував секції ДЮСШ із футболу.

Проте згодом зрозумів, що має потенційніші задатки стати провідним баскетболістом краю. А тому з сьомого класу записався в баскетбольну секцію, яку на той час вів В’ячеслав Хрикін. Тренер одразу помітив у вихованця спортивну жагу до перемоги й уміння вчитися. Вже тоді хлопець був основним гравцем шкільної команди, яка брала участь у Спартакіаді серед навчальних закладів району. З кожним тренуванням все більше опановував спортивні навики, а тому після восьмого класу пішов навчатися в Рівненський обласний ліцей-інтернат І-ІІІ ст., де отримав можливість систематично та наполегливіше займатися улюбленим видом спорту, та ще й у колі однодумців і титулованих тренерів.

Постійні тренування, змагання обласного та всеукраїнського рівнів в одинадцятому класі принесли й перше вагоме досягнення – перший розряд із баскетболу. А сезон 2009-2010 рр. узагалі був феноменальним, адже став чемпіоном України серед чоловічих команд у складі тодішнього сарненського «Будсервісу». Поліський баскетбольний клуб у фінальному поєдинку переміг БК «Чернівці». Звісно, за цей успіх Володимир Рудковський отримав звання кандидата в майстри спорту України з баскетболу.

Пізніше через навчання довелося змінити місце прописки. З Рівного переїхав у Південну Пальміру, ставши студентом факультету «Прокуратура та слідство» Одеської національної юридичної академії. У період навчання тренувався з командою БК «Одеса», який на той час був учасником української Суперліги. Згодом навчання продовжив у Києві в Національній академії прокуратури України. Зі столиці постійно їздив захищати честь сарненського «Будсервісу», який вдало тоді грав у І лізі чемпіонату України.

В одній із ігор серйозно травму ноги, згодом ще одну. Саме через це змушений був полишити улюблений вид спорту, адже постійні болючі рецидиви давалися взнаки. Проте це не стало наріжним каменем, аби полишити спорт назавше. З ігрового майданчика Володимир Рудковський перейшов у кабінет спортивного керівника. Останні два роки обіймає посаду голови Сарненської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», що пропагує і вносить плідну та вагому частку в розвиток спортивного руху та масової фізкультурно-оздоровчої роботи серед сільського населення краю. Саме за ці два останні календарні роки Сарненський район у підсумковій таблиці обласних сільських спортивних іграх Рівненщини двічі посів перші місця. Це систематичні спортивні заходи з футболу, міні-футболу, волейболу, дартсу, армрестлінгу, більярду, настільного тенісу, шахів, шашок, стрільби з пневматичної гвинтівки та гирьового спорту, де наші представники завжди на передових позиціях. Проте цій вагомій перемозі Володимир Рудковський насамперед завдячує сільським спортсменам, які охоче відгукуються на пропозицію захищати честь Сарненщини, та сільським і селищним головам, які вміло організовують спортивно-масову роботу на місцях і стимулюють жителів краю до занять спортом.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz