Фінансистка за покликанням і змістом життя

Нещодавно славний ювілей відзначила досвідчена фінансистка, сумлінний фахівець, заступниця Клесівського селищного голови Тетяна КОХАНЕВИЧ.

Тетяна Михайлівна належить до тих людей, з якими зустрівшись один раз і поспілкувавшись навіть недовго, відчуваєш: вона багато знає, розуміє, доброзичлива, вміє зацікавити. І все це не нав’язливо, а цілком невимушено.

Коханевич
Фото Василя СОСЮКА.

Не помилюсь, якщо скажу, що Тетяна Коханевич – фінансистка за призначенням, покликанням і змістом життя. Вона віддана роботі, принципова й непоступлива у своїх переконаннях, коли йдеться про фінансове благополуччя Клесівської ОТГ. Перша об’єднана територіальна громада на теренах Сарненщини — своєрідна маленька держава, економіка якої залежить від ефективного використання власних ресурсів.

Першопрохідцям завжди нелегко. І непросто було  створити не тільки комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Клесівської селищної ради, яке почало функціонувати ще на початку квітня 2018 року. Не могли сформувати органи управління через відсутність змін у постанові, яка регламентує створення структури та штату ОТГ, не мали права утворити відділи без органів управління. Виходило замкнене коло. Це зараз усі гарно говорять, як і що треба робити, вони ж були, як сліпі кошенята.

Якщо говорити про трудову діяльність заступниці голови Клесівської ОТГ, то це роки великої праці, постійного фахового вдосконалення, творчих перемог і радощів. А початки успіхів – з отчого дому. Мешканці села Тинне пишаються сузір’ям відомих земляків, серед яких не останнє місце займає Тетяна Коханевич.

Не один рік жінка працювала на відповідальних посадах, а згодом і  начальником Фінуправління Сарненської РДА. Як і в кожного, були труднощі, бо праця з фінансами ніколи не була легкою. Зате зараз рідні пишаються нею: авторитетна, справедлива, мудра, чесна, відповідальна. Саме таких рис вимагає її професія. І хоча буває нелегко, почувається щасливою від того, що поєднала свою долю з роботою фінансиста.

Неспокійна вдачею, вона весь час у роботі. Дуже допомагають їй міцні фахові знання, практика, впевненість, прагнення якнайбільше знати й уміти. І дуже радіє за кожне, навіть маленьке, досягнення. Допомагає всім, хто просить її поради, бо вона – людина не лише великої працездатності, а й професіоналка своєї справи, яка мудро реагує на виклики часу.

Тетяна Михайлівна – скрупульозна, творча особистіть, з ніжною душею, закохана в мистецтво: пісню, поезію і досконалу магію цифр.

Ось як про ювілярку і свою заступницю розповідає Клесівський селищний голова Василь ГРИНИК:

– Перша зустріч із Тетяною Михайлівною відбулася задовго до того, як став розуміти фінансову термінологію. А через 15 років почали працювати разом. Можна багато говорити про її високий професіоналізм у роботі, досвід у спілкуванні та організаційні здібності в кожній сфері, за що б не бралася. Приємно, що ця людина є також надзвичайно порядною і внутрішньо духовною. Вдячний за те, що впродовж трьох років працюємо в одній команді, одній уздечці й торуємо дорогу попри всі перепони. Тепер вона долає останні у вирі підводних течій і завжди опиняється на один-два кроки вперед.

Будь яка порада чи бесіда Тетяни Коханевич одночасно розслабить і чомусь навчить. Тож можу сказати абсолютно чесно, що моє життя на посаді вона розмальовує яскравими фарбами. Це відповідь тим, хто налаштовував нас один проти одного чи очікував, що ОТГ впаде як Карфаген. Одно слово, ця жінка дорогого варта, і просто так її перемогти не вдасться. Завжди дивує наполегливість людини, рутинна праця якої часто до півночі плекала стрижень непохитності й стійкості громади. Вона, як ангел-охоронець, провела по незвіданих дорогах ОТГ, за що вдячний Богові.

Дорога Тетяно Михайлівно! Прийміть сердечні вітання з ювілеєм. Висловлюємо Вам вдячність за сумлінну та кропітку працю, від якої багато в чому залежить ефективний розвиток фінансової діяльності Клесівської об’єднаної територіальної громади. Бажаємо Вам сонця і радості, наснаги на нові, добрі й цікаві задуми, в основі яких лежать Ваші найвищі моральні чесноти. Зичимо багато добра, здоров’я, а також здійснення бажань на благо родини та громади.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz