«Афганістан, ти – серця мого біль»

15 лютого в Сарнах відбувся мітинг-реквієм із нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ із Республіки Афганістан.

DSC_8268«Ми зібрались біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, щоб ушанувати пам’ять тих, хто поліг у афганських ущелинах, і вклонитися тим, хто прийшов із війни живим, хоча з пораненою душею», – розпочали захід ведучі Тетяна Наливайко та Вадим Бублій.

Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук урочисто відкрив мітинг і звернувся до присутніх від імені місцевої влади. «Низько вклоняюся перед вами – колишніми та нинішніми захисниками інтересів рідної країни. Ваш бойовий досвід неможливо переоцінити. Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, стійкість і витримку», – наголосив він.

DSC_8387
Фото Василя СОСЮКА.

За спільним розпорядженням голів райдержадміністрації та районної ради Почесною грамотою за мужність і патріотизм нагородили чотирьох учасників бойових дій у Республіці Афганістан: Федора Жуковського, Анатолія Кишенка, Юрія Мельника, Анатолія Фесовця. Також із метою вшанування мужності й звитяги військовослужбовців, які виконали інтернаціональний обов’язок, вручили Подяки міського голови членам Сарненської районної спілки ветеранів Афганістану Петрові Лавренчуку, Олександрові Лук’яненку, Володимирові Гаврильчику, Дмитрові Дебелому, Анатолію Бойку. А депутата районної ради Василя Іванюка за вагомий особистий внесок у соціальний захист ветеранів, активну життєву та громадянську позицію нагородили Почесною грамотою та пам’ятним знаком Рівненської обласної ради.

Душевною музичною окрасою заходу стала композиція воїнам-інтернаціоналістам у виконанні Сергія Мартинюка. А воїн-афганець Василь Іванюк присвятив пісню полеглим побратимам і матерям, сини яких загинули на війні.

На завершення мітингу військовослужбовці відсалютували зі зброї. Учасники поклали квіти до пам’ятника воїнам-афганцям і меморіалу Військової слави.DSC_8238 DSC_8362 DSC_8340

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz