Міськвиконком інформує

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбулося 18 лютого, на якому, відповідно до регламенту, заслухали й обговорили 14 питань.

Найперше члени виконкому схвалили та винесли на розгляд сесії звіт міського голови Світлани Усик про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2018 рік. Світлана Борисівна також поінформувала про рішення, розпорядження, видані за період між засіданнями міськвиконкому від 18.12.2018 р. до 18.02.2019 р.

«Про схвалення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік» доповів заступник міського голови з питань бюджету та фінансів Андрій Жабчик. «За минулий рік до загального фонду міського бюджету надійшло 94 млн 312 тис. грн, що становить 108,4% до планових показників. Із них власні доходи, тобто без урахування міжбюджетних трансфертів, сягнули 63 млн 557 тис. грн. Понадпланове надходження коштів становило 8 млн 441 тис. грн», – повідомив він.

Також інформував про схвалення Програми надання одноразової грошової допомоги мешканцям міста Сарни, які потребують лікування онкологічних захворювань, на 2019-2020 роки. «На сьогодні в місті проживають 630 осіб, які мають онкозахворювання. Є багато звернень від мешканців міста про допомогу, тому ми це питання розглядали з депутатами і вирішили прийняти відповідну програму, щоб мати можливість виділяти хоча б по 1000 грн цим людям», – пояснила міський голова.

На засіданні підтримали зміни до деяких цільових програм, відповідно до яких почесним громадянам міста Сарни, крім знака та книжечки, даватимуть ще 1000 грн. Такою ж сумою вітатимуть жителів Сарн з нагоди сторічного ювілею.

З інформацією про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води й інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами, які фінансуються з міського бюджету, на 2019 рік і про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії, виробленої з використанням альтернативних джерел енергії для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія», ознайомив заступник міського голови з питань бюджету та фінансів Андрій Жабчик.

Начальник загального відділу міськвиконкому Олена Іванкова доповіла про виконання Закону України «Про звернення громадян» міськвиконкомом. «За 2018 рік у загальний відділ надійшло 2069 звернень, в яких порушені 2134 питання, що на 15% більше, порівняно з відповідним періодом 2017-го», – зазначила Олена Петрівна.

Тетяна Товкач, в. о. начальника відділу юридичного забезпечення, проінформувала про погодження актів про списання багатоквартирного будинку з балансу КП «Житлосервіс» і затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у виконавчому комітеті Сарненської міської ради.

На завершення про внесення змін до рішення міськвиконкому «Про комісію з питань видалення зелених насаджень», план роботи міськвиконкому на березень 2019 року, розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій доповів керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz