Перемогу здобули розумом

Пам’ятають колишніх випускників, які полягли на афганській землі, в ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» на честь Віктора Євгейчука, Миколи Велінця, Сергія Мінчука та Степана Миланця, посмертно нагороджених орденом Червоної зірки, у навчальному закладі встановили меморіальну дошку.

DSC_8107З нагоди 30-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан і вшанування учасників бойових дій на території інших держав минулого четверга в ліцеї відбулася лінійка-реквієм. Зі словами пам’яті про загиблих і поваги до живих звернулися керівник навчального закладу Микола Морозюк і представники влади.

Серед працівників ліцею є також учасники бойових дій на території інших держав. Це Валерій Камзьол, Володимир Гаврильчик та Юрій Цупріян. Їм вдячні учні вручили букети квітів. Загиблих земляків присутні вшанували хвилиною мовчання, поклали живі квіти до меморіальної дошки…

DSC_8173
Фото Василя СОСЮКА.

А ще на їх честь провели шаховий турнір серед учнів міста й сіл району. І як добре, що в цих юнаків полем битви були шахові дошки й перемогу вони здобували не зброєю, а розумом.

Після напружених баталій, на третю сходинку п’єдесталу пошани піднявся представник ВПУ-22 Валерій Федорович, на другому місці – Олександр Броварець із Сарненської ЗОШ № 4. Перемогу ж святкував вихованець аграрного ліцею Максим Несвіт.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz