Сарненські гирьовики їдуть на Чемпіонат України

У спортивній залі Сарненського БДМ пройшов чемпіонат Рівненської області з гирьового спорту серед юнаків і дівчат 2001-2002 років народження та молодших.

На змагання приїхали понад 50 учасників із Дубенського, Сарненського, Рівненського районів та обласного центру, які вправлялися у фізвправах, аби забезпечити собі місце в складі збірної області на чемпіонаті України.

51165093_344104552861086_1926567710162944000_nСпортсменів, тренерів і вболівальників привітали директор Сарненської ДЮСШ Василь Пістоль і заступник голови райради Микола Костецький, які побажали учасникам вдалих виступів і результатів. Розпочали змагання із силового жонглювання юні вихованці тренера Володимира Пінчука: Роман Гоч, Максим Чуприна, Тарас Прибільський і Дмитро Пінчук. Також показово виступили майстер спорту України Андрій Грицак (Дубно) та кандидат у майстри спорту України Василь Шокот (Сарни).

У ваговій категорії до 53 кг першою стала Ангеліна Новак. Яна Кривой  також показала найкращий результат (понад 53 кг). Призерами в різній вазі стали: Зоряна Кашецька, Богдан Шибецький і Вадим Панько, яких до турніру підготував Віталій Рабош.

У наймолодшій віковій групі (до 12 років) представники смт Степань і с. Бутейки були високі результати. Так, Маргарита Давидюк, Ірина Шеремет, Дмитро Пінчук, Роман Гольонко, Віталій Шеремет, Ярослав Гайдамащук, Максим Чуприна, Валентин Шеремет, Дмитро Якимець, Тарас Прибільський та Аліна Корзун стали призерами чемпіонату у своїх вагових категоріях.

Нині призери готуються до Всеукраїнських змагань, які відбудуться в Житомирі під назвою «Гвардійський ривок». А організатори дякують заступнику начальника Управління в справах молоді та спорту Рівненської ОДА Петру Нагорному, а також Світлані Янішевській і Дмитру Котяшу.